Leģendārā Mika Harisa elektroniskās mūzikas projektam “Scorn” gaidāms jauns materiāls

FOTO: Mick Harris publicitātes foto
FOTO: Mick Harris publicitātes foto

Pēc septiņu gadu klusuma, lēno ritmu un eksplozīvo basu pavēlnieki Scorn atgriežas ar svaigu skanējumu. Ilgi gaidīto LP pavasarī plāno izdot ierakstu kompānija “Ohm Resistance”.

Savukārt rudenī mēs varam sagaidīt šī projekta EP. Britu mūziķis Miks Hariss savu profesionālo karjeru sāka astoņdesmito gadu vidū kā bundzinieks grindcore žanra pionieriem Napalm Death. Pēc grupas pamešanas 1991. gadā, mūziķis ir strādājis daudzos ievērības cienīgos projektos, ievērojamākie no tiem: Džona Zorna veidotais brīvā džeza/ekstrēmā metāla trio “Painkiller”, tumšās ambient mūzikas “Lull” un drum& bass projekts ”Quoit and Hed Nod”. 

2017. gadā, pēc atgriešanās no ovāciju pavadītas uzstāšanās festivālā ‘’Atonal’’, ko Miks Hariss iekaroja ar savu blakusprojektu ‘’Fret’’, 2018 gadu mūziķis turpināja ar iespaidīgam koncertsērijām, kas rezultējās ar pārkarsušām skaņu sistēmām un gavilējošiem pūļiem.

Scorn mūzika ir kā no vulkāna plūstoša lava – neuzbrūkoša un tomēr draudīga. Viss vienkāršais ir ģeniāls un Scorn vienkāršība mājo zosādu uzdzenošās, zemās frekvencēs, ko mēs sagaidīsim pavisam drīz.

Be the first to comment

Leave a Reply