Latvijas pankroka mūzikas scēnu papildina jauna grupa – “Have No Heroes”

Spread the love

Latvijas muzikālajā telpā ar pirmo albumu “Plastic World“ sevi pieteikusi jauna pankroka grupa “Have No Heroes”.  Albumā iekļautās dziesmas liek kritiski paskatīties uz mūsdienu sabiedrību un tās vērtībām.

Debijas albumā “Plastic World” ir 12 dziesmas, kuras liek pievērst uzmanību mūsdienu sabiedrībā aktuālām sociāla rakstura tēmām: aklajai ticībai kapitālisma radītajiem varoņiem; dzīvnieku tiesībām un tieksmei nekritiski pakļauties esošajām tendencēm. Albuma galvenais vadmotīvs ir nepakļauties citu ietekmei un nenodot savus sapņus, uzskatus un likteni citu rokās, bet gan uzticēties pašiem sev, pierādīt, ka esi spēcīga, unikāla personība.

Grupas pirmajam singlam “Not Gona Fall Today”  tapis arī videoklips. “Tas ir gaumīgs un ātrs pankroks ar aicinājumu nepadoties ne sabiedrības, ne ģimenes, ne arī draugu uzliktajam spiedienam, nenokārt galvu un turpināt cīnīties par to, kas tev ir svarīgs,” komentē grupas pārstāvji.

Have no Heroes ir četru puišu apvienība. Iespējams, atpazīsiet divus no grupas dalībniekiem –Konstntīnu Sedunovu un Oļegu Novikovu, kuri iepriekš muzicēja ilggadējā pankroka grupā “Freelancers”.  Apvienojot spēkus ar vēl diviem diviem biedriem – Viesturu Kalniņu un Kristiānu Vasiļjevu, “Have No Heroes” radījuši pirmo albumu, kuru var noklausīties lielākajās straumēšanas vietnēs: Spotify; iTunes; GooglePlay, Apple Music, Bandcamp.

Par grupas tuvākajiem koncertiem un citiem jaunumiem uzzini:

www.havenoheroes.com

www.facebook.com/havenoheroes
www.instagram.com/havenoheroes
www.youtube.com/havenoheroes

Be the first to comment

Leave a Reply