Latvijā koncertēs The Black Dahlia Murder

2021. gada 15. februārī, Rīgā, klubā „Melnā piektdiena” savas jaunās koncerttūres ietvaros pirmo reizi kopš 2009. gada Latvijā piestās melodiskā death metal grupa „The Black Dahlia Murder”.

The Black Dahlia Murder” savu darbību sāka 2000. gadā Voterfordas pilsētā, Mičiganā, Detroitas pievārtē un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par vienu no ievērojamākajām grupām uz Detroitas metalcore skatuves. Grupas nosaukumu ietekmējusi aktrises Elizabetes Šortas, bēdīgi slavenas kā Melnā Dālija, neatklātā slepkavība, kas vēl joprojām tiek uzskatīts par vienu no nežēlīgākajiem un noslēpumainākajiem noziegumiem ASV vēsturē.

Septiņi no astoņiem grupas albumiem iekļuvuši „Billboard Top 200” topā, ar 2011. gada albumu „Ritual” padarot „The Black Dahlia Murder” par vienu no populārākajām amerikāņu ekstrēmās mūzikas grupām. „Verminous” ir apvienības jaunākais albums, kas iznācis pavisam nesen – šī gada aprīlī ierakstu kompānijas „Metal Blade” paspārnē.

Šajā, albuma „Verminous” veicināšanas koncerttūrē grupai iesildītāju godā pievienosies vēl divi spēcīgi žanra pārstāvji – grupas „Rings Of Saturn” no ASV un „Viscera” no Lielbritānijas.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Rīgā, Brīvības iela 193c un biļetes jau pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Kā ierasts, pirmo biļešu cena ir īpaši izdevīga, savukārt, tuvojoties pasākuma dienai, to cena pieaugs.

Be the first to comment

Leave a Reply