Latvijā koncertēs dāņu mūziķis Luijs Fonteins (Louie Fontaine)

Šonedēļ, 26. septembrī Rīgā un 28. septembrī Liepājā, piedaloties leģendārajai latviešu rokgrupai „Līvi” un progresīvajiem „Rebel Riot”, divos koncertos Latvijā uzstāsies internacionālais dāņu mūziķis Luijs Fonteins (Louie Fontaine) ar savu grupu „Starlight Searchers”.

Lai gan ierasts, ka Luijs Fonteins pārsvarā minēts kā „Latvijā dzīvojošais dāņu mūziķis”, jau labu laiku tā īsti nav taisnība – kopš 2015. gada, kad Ņūorleānā, ASV tika ierakstīts viņa līdz šim jaunākais albums „The Sun Ain’t Black”, mūziķis saglabājis ciešas saites ar minēto pilsētu un jau pāris gadus pārsvarā dzīvo tur, izveidojot klubu „Fontaine Palace” arī Ņūorleānā un daudz koncertējot ASV. Izmantojot reto gadījumu, kad viss Luija Fonteina grupas „Starlight Searchers” sastāvs atrodas Latvijā, radās ideja par diviem koncertiem – Rīgā, koncertvietā „Tu jau zini kur” Tallinas ielas pagalmā un gandrīz vai dzimtajā Liepājā, klubā „Fontaine Palace”.

„Louie Fontaine & The Starlight Searchers” ir daudžšķautņaina mūzika, kas savās noskaņās variē no albuma uz albumu, taču var teikt, ka to vienmēr caurstrāvo Americana, blues un klasisks roks un klausītāji noteikti sadzirdēs Toma Petija (Tom Petty), Nika Keiva (Nick Cave), Toma Veitsa (Tom Waits) un „Shades of the Stones” ietekmes.

Abos koncertos Fonteins aicinājis tam pievienoties vēl divus spēcīgus sastāvus Latvijas rokmūzikā – leģendāro Liepājas rokgrupu „Līvi” un inovatīvos, enerģiskos „Rebel Riot”.

„Louie Fontaine & The Starlight Searchers”, „Līvi” un „Rebel Riot” uzstāsies:

26. septembrī plkst. 22:00 Rīgā, koncertvietā „Tu jau zini kur”
28. septembrī plkst. 23:00 Liepājā, klubā „Fontaine Palace”

Be the first to comment

Leave a Reply