Latvijā darbu sāk jauna rokmūzikas interneta radio stacija – LRMA ROCK RADIO

LRMA ROCK RADIO ir jaunizveidota interneta radio stacija, kurā visu diennakti tiek atskaņota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ un punk mūzika.

Rokmūzika gadu gaitā ir pierādījusi sevi, kā vienu no lielākām un apjomīgām, neakadēmiskās mūzikas jomām piesaistot visplašāko auditoriju. Latvijā ir ļoti daudz rokmūzikas mākslinieku un apvienību, kuru radošā darbība kvalitātes ziņā neatpaliek no ārvalstu kolēģu veikuma. Līdz šim akūti pietrūka legāla un respektabla medija, kurā būtu pieejama un apkopota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ punk žanru mūzika. Tādēļ tika izveidota interneta radio stacija – LRMA ROCK RADIO.

KLAUSIES: www.rockradio.lv

https://youtu.be/1MUiGHFnEms

Radio stacijas vadītājs Ēriks Saksons uzsver, ka jaunizveidtās radio stacijas ēterā, jau šajā gadā sāks skanēt pirmie autorraidījumi, kā arī akcentē, ka LRMA Rock Radio žanriski plašā mērogā atspoguļos pašmāju smagās mūzikas dažādu laiku labākās kompozīcijas.

Radio stacija izveidota pateicoties atbalstītāju ieguldījumiem pūļa finansēšanas platformā Projektu Banka www.projektubanka.lv

Jauno radio staciju veido Biedrība Latvijas Rokmūzikas Asociācija LRMA. Tās mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu, kā arī didžeju integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību – rokmūziku.

Be the first to comment

Leave a Reply