Latviešu drone-sludge crust grupa Woodoom dosies savā pirmajā Eiropas tūrnejā

Latviešu drone-sludge crust grupa Woodoom dosies savā pirmajā Eiropas tūrnejā prezentējot savu debijas albumu ‘Live Slow Die Homeless’.

Grupas sastāvā ir Ikšķlnieks Dāvis Avotiņš (Oytö, Oculosoul, See With Me un citu mūzikas projektu bijušais dalībnieks), Ķegumietis Reinis Švagris un Kuldīdzinieks Rūdolfs Akermanis (grupas Gateris bundzinieks). Grupa Woodoom radusies Ikšķilē, 2017. gada nogalē kā stoner / punk rock projekts. 2018. gadā Woodoom izdeva split kaseti ar Kauņas sludge grupu Wifebeater, kā arī uzstājās Baltijas valstīs un Polijā. 2018. gada vasarā notika dalībnieki maiņa, līdz ar to arī grupas skanējums. Līdz 2019. gada jūnijam grupai bija pievienojies Sound Machinery vokālists Eduards (bijušais Oranžās Brīvdienas basģitārists). Ar Eduardu priekšgalā tika izdots debijas albums ‘Live Slow Die Homeless’. 

Metālistu blogs Deathrattle Podcast Woodoom nodēvējis par Latviešu Grief.Pēc pirmā albuma prezentācijas koncerta, grupa lēma par grupas turpināšanu bez Eduardu, Dāvim kļūstot par main vokālistu. Eiropas tūres laikā grupa dalīs skatuvi ar tādām grupām kā krievu d-beat / crust grandiem Moratory, somu thrash leģendām Damage S.F.P un beļģu jaunajām zvaigznēm Splendidula. 15 dienu laikā grupa spēlēs 12 koncertus Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Beļģijā, Čehijā, Polijā un Slovākijā.Grupas strikti izvairas no koncertiem Rīgā, taču ir bieži viesi Igaunijā, un nereti uzstājas mazākās Latvijas pilsētās.

Be the first to comment

Leave a Reply