KRX un PoĒtiskie izdod singlu “Piedo’ Māt”

Publicitātes Foto
Publicitātes Foto
Spread the love

Informāciju sagatavoja: Herberts Blumbergs

KRX un PoĒtiskie izdod  skaņdarbu “Piedo’ Māt!”, kas stāsta par cīņu ar azartspēļu atkarību un ģimenes, sabiedrības mijiedarbību pret tiem, kas ir iestiguši šajā nelaimē. Dziesma tapusi sadarbībā ar skaņu inženieri Vadik Squarez un čellistu Aivi Gailīti, un to jau var iegādāties vietnē bandcamp.com, kā arī tuvākajā laikā būs pieejams mūzikas straumēšanas vietnēs.

Pirms gada tika publicēts pirmais projekta KRX un PoĒtiskie skaņdarbs “Bāliņi”, kas ir stāsts par latviešu strēlniekiem un veltījums Latvijai simtgadē. Dzeisma ir atrodama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs kā Spotify un Google Play.

KRX un PoĒtiskie ir dažādu Latvijas mūziķu kopprojekts, kura pamatā ir Kristians Fišers (KRX) no savulaik populārās hiphop apvienības Paraguay Zoo un Herberts Blumbergs (Herbe Panks) no sportpunk orķestra Rīta Stienis. Uz dziesmu radīšanu un ierakstiem līdz šim ir pievienojušies tādi mūziķi kā Speiss (Oranžās Brīvdienas, Riga Reggae), Kozmens (Rīta Stienis), Gunārs Bītz, Aivis Gailītis (Zāle), Pauls Kravalis (DDay’s Family), Krišjānis Kupcāns (KK Seaside Drums) un citi. Mūzikālās saknes tiek meklētas hip hop, R&B un trip hop stilos, eksperimentējot un pievienojot citus stilus, lai skanējums būtu dažādāks un izceltu to, ko mūziķi vēlas pateikt savā skaņdarbā. Tāpēc arī katram skaņdarbam tiek meklēts unikāls sastāvs ar mūziķiem, kas ir profesionāļi savā mūzikas žanrā. Savukārt studijā nenovērtējumu ieguldījumu skanējuma pilnveidošanā sniedz Vadik Squarez, kura spēkos ir no dažādām mūziķu personībām izvilināt tieši to, kas ir nepieciešams lieliskam skaņdarbam.

Be the first to comment

Leave a Reply