Klubs “Balerija” aicina uz jubilejas mēneša koncertiem

Spread the love

Maijā, ar četriem koncertiem, Jelgavas alternatīvākā iestāde – „Melno Cepurīšu Balerija” ieskicēs savu astoņu gadu jubileju. Iestāde durvis vēra 2010. gadā, kā mazs, bet alternatīvs bārs. Gadu gaitā tai izveidojies savs cienītāju loks, muzicējuši dažādu stilu un atpazīstamības pašmāju un ārvalstu mūziķi.

Aizgājušā gada beigās „Balerija” pārcēlās uz jaunām, lielākām telpām, Raiņa ielā 28, bet maijā – ieskicēs savu astoņgadi.

„Ieskicēs, jo vēl viss nav pabeigts, izdarīts, kā gribas, tāpēc ieskicējam. Četri labi koncerti, lai varam satikt visus, paaudzi, ar kuru esam kopā auguši, mūsu draugi un klienti. Bez salūta, tortēm un pompas, galvassāpēm nākamajā rītā – drīzāk, ar to labo sajūtu, kas valda Balerijā. Un šie koncerti drīzāk ir nevis tikai mums pašiem, drīzāk mūsu apmeklētājiem – kopā mēs būvējam to alternatīvo skatuvi un kultūru” , bilst Jānis Cirsis, Balerijas šefs.

Piektdien, 11.maijā – „Sanctimony” un „Dead Shape Figure” (Somija) „Sanctimony” jeb viena pašmāju smagā metāla grupām ilgdzīvotājām, kas joprojām aktīvi muzicē. Grupas saknes stiepjas 1994. gadā, kad grupa spēlēja death metal manierē, laika gaitā, transformējoties par death n roll žanra līderiem Baltijas valstīs noteikti. Grupas kontā vairāki albumi, Metāla Gada Balvas un šaubu nav, šī ir enerģiskākā metālistu koncertgrupa, gan lielos, gan mazos klubos un koncertos. “When The Sun Was God” (1994) , “Eternal Suffering” (1999) “Devil And Men” (2005) , “Hell In Stereo” (2007) , “Perfection” (2012) , “Unholy Five” (2016)

„DEAD SHAPE FIGURE” Melodiskā death metal un thrash metal sajaukums, grupa jau viesojusies Latvijā vairākkārt, gan festivālos, gan kopējos braucienos ar grupu “Sanctimony” . https://www.facebook.com/deadshapefigure

Koncerta sākums 22:00 Ieeja: 3-5e iepriekš pārdošanā ticketshop.lv https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2493

 

Sestdien, 12. maijā- Artura Skuteļa solokoncerts.

Vakara programmā sagaidāmi jauni skaņdarbi, dziesmas no albumiem “Apziņas plūsma”, “Manī mīt” u. c., kā arī koncertam speciāli sagatavotas kompozīcijas no Artura un grupas “Tvērumi” albumiem “Audums” un “Nekad nekur”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply