Kaspara Zaviļeiska grāmatas “ParaPops jeb rozā brilles Siguldā” atvēršanas svētki Siguldā

Foto autore: K. Miezāja
Foto autore: K. Miezāja

15. maijā “Jāņa Rozes grāmatnīcā” Siguldā sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā notika kupli apmeklēti Kaspara Zaviļeiska grāmatas “ParaPops jeb rozā brilles Siguldā” atvēršanas svētki.

Uz tiem bija pulcējušies gan siguldieši, gan pilsētas viesi, tika teiktas runas un piedāvāta arī muzikāli literāra performance, kurā piedalījās divi no grāmatas varoņiem – mūziķis Kaspars Tobis un TV/radio personība Egons Reiters. Grāmatas atvēršanas svētki notiks arī 17. maijā Rīgā, kad no pulksten 20.00 visi interesenti tiks gaidīti “Cafe Leningrad” Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra stūrī.

“ParaPops jeb rozā brilles Siguldā” ir literārs, autobiogrāfisks garstāsts par deviņdesmitajiem gadiem un radiostaciju Siguldā. Par laiku un vietu, kurā bija iespējams daudz kas mūsdienās vairs neiedomājams. Grāmatas neordināro dizainu un ilustrācijas garstāstam veidojusi Nīderlandē dzīvojoša latviešu māksliniece Asnate Bočkis. Grāmatu izdod “Latvijas Mediji” un atbalsta Siguldas novada pašvaldība. “ParaPops jeb rozā brilles Siguldā” var nopirkt labākajās Latvijas grāmatnīcās, kā arī internetā veikals.la.lv

Foto autore: K. Miezāja.
Foto autore: K. Miezāja.

Be the first to comment

Leave a Reply