Kanādas smagnējās ģitārmūzikas duets “Nadja” atgriežas Latvijā

Sestdien, 13. Maijā, mākslas centrā „Noass” – pēc garākas pauzes, Latvijā atgriežas duets „Nadja” ar sava jaunākā albuma „Labyrinthe” koncertu.

”Nadja” ir multi-instrumentālista Aidana Bakera and basģitāristes Leah Buckareffas muzikālais duets, kas radies jau 2003. gadā, Kanādā. ”Nadja” radītā mūzika tiek aprasktīta kā ambient doom, dreamsludge un metalgaze žanru sajaukums.

Dueta radītās muzikālās kompozīcijas apvieno atmosfēriskās mūzikas toņus un tekstūru ar metāla mūzikas spēku un skaļumu.

”Nadja” gadu laikā ir izdevusi ierakstus dažādu izdevniecību kā ”Alien8 Recordings”, ”Hydrahead Records”, ”Important Records”, ”Essence Music” paspārnē, kā arī izveidojuši paši savu izdevniecību ”Broken Spine Productions”.

Duets ir aizvadījis neskaitāmus šovus un tūres visapkārt pasaulei ar dažādām citām pasaules līmeņa grupām, kā arī uzstājies tādos festivālos ”SXSW”, ”FIMAV”, ”Roadburn” un ”Unsound”.

Latvijā duets viesojies neskaitāmas reizes, pēdējā no tām – pirms pandēmijas sākuma, izpārdotā koncertā leģendārajā Ādmiņu ielā.

„Aizgājušajos gados esam ieguvuši jaunus un foršus draugus – viņu atgriešanās koncerti ir kā jauka atkalredzēšanās pēc ilgāka brīža. Big Brave, Nadja – šie ir tikai divi piemēri, arī žanriski – troksnīgie kanādieši, kas iekarojuši klausītāju ausis un sirdis pēdējo gadu laikā, arī mūsu. ” – teic Gatis Gavars, kultūras entuziastu „Vārnu Laiks” komandas melomāns.

Pasākuma ievada daļā – ne mazāk ģitārmūzikā eksperimentējošie rīdzinieki „Y.O.R.” . „Y.O.R.” ir trīsdaļīga melodijas un ritmikas izpētes grupa, kurā spēlē Jurijs Santalovs (elektriskā ģitārā), Oskars Upenieks (elektronika) un Roberts Lakstiņš-Lakstīgala (basģitāra). yortheband.bandcamp.com

Ieeja no 19:00, pasākums 20:00 Biļetes iepriekšpārdošanā: https://ticketshop.lv/lv/events/4747

Be the first to comment

Leave a Reply