June River laiž klajā debijas albumu “Sand in My Sleeping Bag”

Mūziķis June River (Jānis Andžāns) decembra sākumā izdevis debijas albumu, kurā iekļautas septiņas kompozīcijas, kas tapušas iedvesmojoties no ceļojumiem dažādās pasaules vietās.

“Dziesmas ir kā smilšu graudi manā guļammaisā – katrs no tiem nāk no kādas īpašas vietas. Viens no Islandes melnās pludmales, otrs – no kādas Šveices alpu virsotnes, cits no Spānijas El Chorro klintīm. Beidzot esmu tos salasījis un apvienojis vienā albumā,” iespaidos dalās mūziķis. 

Dziesmas ierakstītas un miksētas Kārļa Šteinmaņa ierakstu studijā “KS Records – Unity Audio”. “Ierakstu process bija viegls un patīkams. Ar Kārli jau sadarbojos daudzus gadus un saprotamies no pusvārda. Nevaru iedomāties labāku vietu, kur ierakstīt debijas albumu,” atzīst June River.

June River jeb īstajā vārdā Jānis Andžāns plašāk pazīstams kā grupu “Wild” un “CrowMother” ģitārists. Mūziķis pagājušā gada nogalē izdeva debijas singlu “Mountain Dream”, kas bija klausāms arī Radio SWH raidījumā “Priekšnams”, kā arī šī gada novembrī prezentēja videoklipu dziesmai “The Lighthouse”. 

Be the first to comment

Leave a Reply