Jūlijā Rīgā notiks grupas Infected Rain koncerts

15. jūlijā Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” notiks populārās moldāvu smagās mūzikas grupas „Infected Rain” koncerts. Kā pirmie no vairākiem iesildītājiem jau izziņoti alternatīvā metāla pārstāvji „Ankor”.

„Infected Rain” ir viena no zināmākajām moldāvu smagās mūzikas grupām un Latvijā viesojusies vairākkārt – pēdējoreiz, 2019. gada nogalē iesildot „Eluveitie” un „Lacuna Coil” koncertu. Grupas skanējums ieturēts labākajās nu-metal tradīcijās, apvienības dziedātājas Elenas Kataragas (Elena Kataraga, jeb Lena Scissorhands) vokālam lavierējot starp žanra ierasto screamo un melodisku dziedājumu, apvienojot to ar smagiem ģitāras rifiem un spēcīgu, lēni pulsējošu instrumentu spēli. Elena savas vokālās prasmes stiprinājusi pie leģendārās Ņujorkas pasniedzējas Melisas Krosas (Melissa Cross).

„Infected Rain” kopā sanāca 2008. gadā Moldovas galvaspilsētā Kišiņevā un līdz sava pirmā albuma izdošanai 2011. gadā, paspēja intensīvi koncertēt gan dzimtajā Moldovā, gan Rumānijā, Čehijā, Ukrainā un Krievijā. Pēc 2014. gada albuma „Embrace Eternity” izdošanas, „Infected Rain” devās divu mēnešu Eiropas tūrē, piedaloties arī vairākos festivālos un uzstājoties kopā ar tādiem smagās mūzikas grandiem kā „Behemoth”, „Obituary”, „Sodom” un „Katatonia”. Pēc grupas trešā albuma izdošanas 2017. gadā, koncerttūres kļuva vēl apjomīgākas un ierastākas, ieskaitot jau minēto tūri kopā ar „Eluveitie” un „Lacuna Coil” pagājušajā gadā. Šobrīd „Infected Rain” ierakstus izdod ietekmīgā smagās mūzikas izdevniecība „Napalm Records”.

Zināmi arī pirmie no vairākiem jūlija koncerta iesildītājiem – alternatīvā metāla apvienība, katalāņi „Ankor”. Arī šajā grupā vokāliste ir meitene, savukārt otra „Ankor” sieviešu kārtas pārstāve spēlē bungas.

Biļetes uz 15. jūlija koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Pirmo biļešu cena ir 12 eiro, vēlāk tās būs pieejamas par 15 eiro un, kā ierasts, koncerta dienā pie kluba ieejas to cena būs augstāka.

Be the first to comment

Leave a Reply