Johnny Salamander un Meldra aicina uz 18 gadu jubilejas koncertu

Ģimenes duets, Johnny Salamander un Meldra, ir nolēmis atzīmēt savu kopā būšanu un muzicēšanu jau 18.gadu garumā, aicinot uz jubilejas koncertu, kas notiks 19.maijā, pulksten 19.00 VEF kultūras pilī.

“Dažreiz ir jāpaskatās atpakaļ, lai atcerētos to labo, kas ir bijis un dotos tālāk uz priekšu,” tā teic Johnny Salamander!


Meldra saka: “Es domāju, ka pandēmijas laiks ir ļāvis daudziem pārdomāt, kas patiesi ir svarīgs, piemēram, man visgrūtāk bija tikt cauri divdesmit mēnešiem bez atkalredzēšanās ar manu ģimeni Latvijā. Kad tētis ieminējās par šo iespēju, biju sajūsmā un ar prieku gaidu koncertu”!

Koncerta ietvaros Johnny Salamander un Meldra turpina muzikālo sadarbību ar tādiem mūziķiem,
kā Zigmunds Žukovskis, Jānis Valters, Juris Veremejs, Einārs Verro.


Klausītāji koncerta programmā var sagaidīt tādas tautā iemīļotas dziesmas kā Lai Līst, We share the Sun, Vai Tu zini, Tā kā vējš, kā arī jaunas, vēl nedzirdētas dziesmas. Johnny Salamander un Meldra apvienoja savu grupu sastāvus 2004.gadā ar piedalīšanos eirovīzijas dziesmu atlases konkursā, iegūstot nedalītu publikas uzmanību un atsaucību. Kopā ir spēlēti simtiem dažāda veida koncertu, festivālu, gan labdarības pasākumu, Latvijā, Tunisijā, Ēģiptē, Zviedrijā, Igaunijā un Londonā.

Be the first to comment

Leave a Reply