Jauno izpildītāju “Saldus Saulīte” uzvarētāja Kristiāna Millere izdod debijas singlu

Jaunā dziesminiece Kristiāna Millere, kura izcīnija GRAND PRIX balvu 2022. gada jauno izpildītāju konkursā “Saldus Saulīte”, piedāvā klausītājiem savu debijas singlu  “Vēstules”.

 “Dziesma ir par neveiksmīgu mīlestību, par nenotikušiem sapņiem un mazajām – lielajām bēdiņām” stāsta Kristiāna.”Brīdī, kad bija tā sāpīte un apjukums, savā nodabā, savā istabā gribējās dabūt to visu ārā no galvas. Nebija pat tāda doma, ka es šo dziesmu varētu kādam rādīt” dziesmas tapšanas procesu atminās Kristiāna.

“Vēstuļu” aranžija tapa sadarbība ar jauno mūziķu organizāciju “Lindas Garančas Mūzikas Studija”. Dziesma ierakstīta KS Records studijā, Jelgava, producenta Kārļa Šteinmaņa vadībā.

 “Vasarā ar Lindas studijas jauniešiem braucām uz “Saldus saulīti” piedalīties, gūt pieredzi. Te pēkšņi, apbalvošanas laikā, paziņo, ka esmu ieguvusi GRAND PRIX un man ar pilnu koncertprogrammu ir jauzstājās 2023. gada festivālā “Saldus Saule”. Viss šķita sirreāli, kā sapnī – tiešām, es?” stāsta jaunā  mūziķe. “Pateicoties Lindas atbalstam, pāris dienu laikā jau tika saorganizēta pavadošā grupa un sākās mēģinājumu process. Sparīgi gatavojamies!”

Dziesmu “Vēstules” iespelējuši: Kristiāna Millere – balss, ģitāra,  Linda Garanča – taustiņi, Rihards Paškausks – ģitāra, Ģirts Eglītis – bass, Matīss Bērzs – bungas.

Be the first to comment

Leave a Reply