Jaunajiem mūziķiem šogad pēdējā iespēja pretendēt uz konkursa “Ondo.lv Mūzikai” finansiālo atbalstu

Kopš jūlija sociālajos tīklos norisinās Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons un ilggadējā partnera Ondo.lv organizētais konkurss jaunajiem mūziķiem, kurā ir iespēja iegūt 1000 EUR stipendiju dziesmas profesionālam ierakstam studijā un videoklipa izveidei. Jau 20.oktobrī noslēgsies pieteikumu pieņemšana ceturtajā un noslēdzošajā konkursa kārtā.

Lai piedalītos jauno mūziķu atbalsta konkursā “Ondo.lv Mūzikai”, mūziķim vai mūziķu kolektīvam, kurš vēl nav izdevis pilna garuma albumu, nepieciešams uzņemt video ar savas vēl nepublicētas dziesmas demo ierakstu un izvietot to kādā no sociālo tīklu profiliem Facebook vai Instagram platformā. Vienlaikus dziesmas demo video nepieciešams iesūtīt arī e-pastā, lai nodrošinātu pieteikuma reģistrāciju. Konkursa noteikumi pilnā garumā pieejami: www.ondomuzikai.lv

Konkursa ietvaros jau ir noskaidroti divi uzvarētāji, kas saņēmuši lielāko žūrijas un tautas atbalstu. Pirmajā kārtā uzvarēja Diona Liepiņa ar dziesmu “Nestunda”, otrās kārtas favorīte un stipendijas ieguvēja ir AnnaKrista ar dziesmu “Loving me back”. Šobrīd norisinās tautas balsojums par trešās kārtas labākajiem demo ierakstiem. Savukārt vēl tikai līdz 20.oktobrim iespējams iesniegt jaunus pieteikumus ar demo dziesmām ceturtajai un noslēdzošajai kārtai.

Pirmās stipendijas ieguvēja Diona Liepiņa stāsta: “Pieteikties šim konkursam pamudināja mūziķis Aivo Oskis. Bija grūti izvēlēties, kura dziesma būs īstā, bet sajūtas vienmēr ir lieliskas, kad sāc darbu pie jaunas kompozīcijas. Centos maksimāli labi ierakstīt dziesmas demo video un savākt pēc iespējas vairāk balsis, jo žūrijas un tautas balsojums man bija vienlīdz svarīgs. Uzzinot, ka esmu uzvarējusi konkursā, biju ļoti priecīga un sāku lēkāt. Jau pēc pāris dienām ierakstīšu dziesmas gala variantu, tagad cenšos noslīpēt vokālu un pēc tam sāksies darbs pie videoklipa, kas ir ne mazāk svarīgs. Līdz decembra sākumam dziesmu vēlos jau nodot klausītājiem.”

Konkursu organizē projekta iniciators Ondo.lv kopā ar Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons. Tā mērķis ir veicināt jauno mūziķu atbalstu, jaunrades tapšanu un kvalitatīvu, profesionālu mūzikas ierakstu un videoklipu veidošanu sadarbībā ar pieredzējušiem mūzikas nozares pārstāvjiem.

Be the first to comment

Leave a Reply