Jaunajiem mūziķiem iespēja īpašā konkursā saņemt naudas balvas stipendiju

No šodienas sociālajos tīklos aizsākts konkurss, kura ietvaros ikviens jaunais mūziķis var pretendēt uz stipendiju 1000,- EUR apmērā. Stipendijas mērķis ir veicināt jaunu mūzikas ierakstu radīšanu, kā arī videoklipu veidošanu.

Lai piedalītos jauno mūziķu atbalsta konkursā “Ondo.lv Mūzikai”, mūziķim vai mūziķu kolektīvam nepieciešams uzņemt video ar savas vēl nepublicētas dziesmas demo ierakstu un izvietot to kādā no sociālo tīklu profiliem Facebook vai Instagram platformā, pievienojot tēmturus #OndolvMūzikai, #ZeltaMikrofons un atzīmējot Ondo.lv lapu. Vienlaikus dziesmas demo video nepieciešams iesūtīt arī e-pastā, lai nodrošinātu pieteikuma reģistrāciju.

Visus saņemtos pieteikumus izskatīs žūrija, izvirzot nākamajā kārtā 10 dziesmas, par kurām tiešsaistē varēs balsot ikviens interesents. Īpašas balvas katru mēnesi paredzētas arī balsotājiem. Tautas balsojuma rezultātā tiks noteikts labāko piecinieks, no kuriem katra mēneša uzvarētāju izvēlēsies žūrija.

Konkurss turpināsies četrus mēnešus, un katru mēnesi viens uzvarētājs saņems naudas balvu – stipendiju 1000,- EUR vērtībā. Konkursa naudas balvu drīkst izmantot tikai jauna skaņdarba ierakstīšanai studijā ar producentu un mūzikas video klipa izgatavošanai.

Pieteiktās dziesmas var būt jebkādā žanrā, un iesniegto dziesmu skaitam nav ierobežojumu.

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons producente Elita Mīlgrāve: “Aicinu ikvienu jauno mūziķi izmantot iespēju un iesaistīties šajā izaicinājumā! Mūsu partneri ir sarūpējuši stipendiju, kas var kļūt par lielisku atspēriena punktu talantīgu mūziķu radošajā darbībā un palīdzēt pretendēt uz balvu Zelta Mikrofons. Ieraksts profesionālā studijā ar pieredzējušu producentu ir vērtīga un motivējoša balva.” Konkursa “Ondo.lv Mūzikai” noteikumi pieejami: https://www.ondo.lv/ondo-lv-muzikai-noteikumi/

Konkursu organizē Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons sadarbībā ar partneri Ondo.lv. Tā mērķis ir veicināt jauno mūziķu atbalstu, jaunrades tapšanu un kvalitatīvu, profesionālu mūzikas ierakstu un videoklipu veidošanu sadarbībā ar pieredzējušiem mūzikas nozares pārstāvjiem.

Be the first to comment

Leave a Reply