Jaunā apvienība “Have No Heroes” ar Latvijas skate punk iekaro Austrumeiropu

FOTO: Nauris Skulme
FOTO: Nauris Skulme
Spread the love

Ar 8. marta koncertu Valmieras Tautas Harmonijas centrā jaunā pankroka apvienība “Have No Heroes” atklājusi pērn izdotā debijas albuma prezentācijas tūri. Pavasarī grupa ne tikai uzstāsies Latvijā, bet ir gatava “skate punk” fanus pulcēt arī tuvākajās kaimiņvalstīs – Baltkrievijā un Krievijā.

Tūri paredzēts turpināt ar koncertu 16. martā Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā. “Have No Heroes” fanu netrūkst arī kaimiņvalstīs. Baltkrievijā grupa viesosies no 19. līdz 21. aprīlim, Maskavā un Sanktpēterburgā – no 26. līdz 30. aprīlim ar 5 koncertiem. Krievijā grupa uzstāsies kopā ar jau atpazīstamību iemantojušo pankroka apvienību “Тени Свободы”, kas aktīvi koncertējuši Krievijā, Somijā un arī Latvijā. Pirmo nelielo tūri 11. maijā “Have No Heroes” noslēgs ar koncertu Daugavpilī, klubā “Artilērijas pagrabi”.

Latvijas rokmūzikā grupa sevi pieteica 2018. gada rudenī, izdodot debijas albumu “Plastic World”. Kā stāsta grupa – klausītāju un pircēju netrūkst visā pasaulē, un tā fiziskās kopijas aizceļojušas pat līdz Japānai, Brazīlijai, Kanādai, Francijai, Itālijai, Apvienotajai Karalistei un ASV. Tajā iekļautās 12 dziesmas aicina pievērst uzmanību mūsdienu sabiedrībā aktuālām tēmām:

“Aklajai ticībai kapitālisma radītajiem varoņiem, dzīvnieku tiesībām un tieksmei nekritiski pakļauties esošajām tendencēm. Albuma galvenais vadmotīvs ir nepakļauties citu ietekmei un nenodot savus sapņus, uzskatus un likteni citu rokās, bet gan uzticēties pašiem sev, pierādīt, ka esi spēcīga, unikāla personība.”

Grupas aktivitātēm sekot līdzi iespējams sociālajos tīklos Facebook, Instagram un mājaslapā, kur iespējams iegādāties arī kreklus ar pašu radītiem dizainiem.

“Have No Heroes” ir vēl nebijis skate-punk projekts Latvijā, ko izveidojuši četri puiši – Konstantins Sedunovs, Oļegs Novikovs, Viesturs Kalniņš un Kristiāns Vasiļjevs.Pirmo albumu noklausīties iespējams lielākajās straumēšanas vietnēs: Spotify; iTunes; GooglePlay, Apple Music un Bandcamp, kur iespējams arī iegādāties albuma fizisko kopiju.

Be the first to comment

Leave a Reply