Jau šovakar koncertzālē Palladium kanādiešu apvienība Three Days Grace

Jau šovakar, 13.jūnija vakarā, koncertzālē Palladium trešo reizi pilnībā izpārdotā koncertā uzstāsies kanādiešu apvienība Three Days Grace. Vakaru atklās metālmūzikas apvienība “Of Virtue”, kas vairākos šīs tūres koncertos, tai skaitā Rīgā un Tallinā, ir kanādiešu īpašie viesi.

Vakara laika plāns:

19:00 ieeja koncerta norises vietā

20:00 Of Virtue

21:00 Three Days Grace

Pie mums kanādiešu rokeri viesosies “Revolutions Live Tour” turnejas ietvaros, kas pakārtota jaunākā albuma “Explosions” klajā laišanai. Tas nozīmē, ka koncertā tiks izpildītas gan jau tādas laika pārbaudi izturējušas kompozīcijas, kā I Hate Everything About You, Never Too Late, Animal I Have Become, Pain, Just Like You, Home, Painkiller, Riot, The Mountain, gan jaunā apkopojuma spilgtākie hiti – So Called Life, Lifetime u.c.

Jautāts par albuma “Explosions” vēstījumu, grupas dalībnieks Nīls Sandersons paskaidro savu redzējumu: “Mēs piedzimstam sprādzienu pasaulē, un tie vienmēr ir kaut kur līdzās. Mēs mēdzam noslēgt dusmas sevī un rīkojamies tā, it kā to nebūtu. Dažreiz tu vienkārši vēlies izpausties un būt radošs. Tu centies būt tāds, kāds esi, bet pasaule to neļauj. Un ko tu tad dari – eksplodē? Tas ne vienmēr ir pareizais risinājums. Varbūt tev tomēr izdodas kaut kā nogludināt asumus? Mēs visi zināmā mērā to darām, jo otrs risinājums ir uzsprāgt. Ne visi sprādzieni ir slikti; daži ir skaisti. Ja esi tēvs, tavs bērns dodas pasaulē un kļūst par personību. Manā skatījumā tas arī ir sprādziens.”

“Of Virtue” aizsākās kā pieticīga, taču daudzsološa metalcore grupa, kas dzima aukstajos un neauglīgajos Mičiganas vidienes laukos, un nu ir pārtapusi par starptautiski atzītu un kritiķu novērtētētu alternatīvu spēku. Progress, vai pareizāk sakot pārmaiņas, mūzikā ir nepieciešamība, lai pielāgotos un izdzīvotu. Un neviens to nezina labāk kā apvienība “Of Virtue”. 

No iesildītājiem reģionālajās turnejās (Disturbed, Bring Me The Horizon, In Flames, Bad Omens, The Plot In You utt.) līdz 28. vietai Billboard Current Hard Music topā, 10. vietai SMR topos, uzstājoties vairāk nekā 30 valstīs trijos kontinentos un  satriecoši vairāk nekā 15 miljoni straumējumu tikai Spotify vietnē vien — “Of Virtue” izaugsme ir patiesi pārsteidzoša.

Be the first to comment

Leave a Reply