Jau šovakar klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies U.D.O.

FOTO: U.D.O
FOTO: U.D.O

Šovakar, 22.martā, klubā “melnā Piektdiena” uzstāsies vācu metālmūzikas grands Udo Dirkšneiders ar grupu U.D.O un tās jaunāko koncertprogrammu “Steelfactory”. Koncertā dzirdēsim dzirdēsim gan jaunās dziesmas, gan šīs formācijas izcilākos hitus: One Heart One Soul, Animal House, Man and Machine, 24/7, Independence Day, They Want War, In the Darkness, I Give as Good as I Get, Metal Machine, Thunderball u.c. 

Vakara plāns:

19:30  Ieeja pasākumā
20:00  Kiss of the Dolls 
20:45  Red Partizan 
22:00  U.D.O 

Jaunākais “U.D.O.” albums “Steelfactory” iznāca rudenī, un tas ieturēts labākajās power metal tradīcijās. 

Kā atklāj Udo, atšķirībā no dažām citām reizēm, kad kompozīcijas pamatā sacerējis viņš pats, šoreiz albuma materiāls tapis, sadarbojoties visiem grupas mūziķiem, un tas noticis nepiespiestā gaisotnē: “Mēs vienkārši sākām strādāt pie jauna albuma un skatījāmies, kas no tā iznāks. Dažreiz sanāk nedaudz agresīvāk, dažreiz vairāk melodiski, dažreiz pievienojam sintezatoru; kā vajag. Šoreiz man šķiet, ka viss albums ir labs dziesmu kopums. Mums ir patiešām ātras dziesmas, augšējā un vidējā tempa dziesmas, balādes; viss spektrs.”

“Kiss of the Dools” 

Latvijas glemroka grupa “Kiss of the Dools” (KotD) izveidota 2009.gadā un kopumā izdevusi 3 albumus: “Metal Kiss”, “I Wanna Be” un “Kiss Of The Dolls & Friends“ (ierakstīja, miksēja un māsterēja leģendāro “Children Of Bodom” producents Ansi Kippo), kā arī īpašu balāžu albumu “Mans draugs”. Patlaban noritot darbs pie 4.albuma.

Savā daiļradē formācija viegli pārlec no smagā roku uz blūza balādēm un no glemroka uz rokenrolu. 

Jāatzīst, ka šī nav pirmā reize, kad U.D.O. aicina KotD pievienoties viņu tūrei. 2015.gadā tas jau notika Krievijā, taču tad KotD nebija iespējas uzstāties kopā ar Udo Dirkšneidera grupu dzimtajā Latvijā. 

KotD līderis Šekspīrs: “Kad mēs visi vēl augām, mums Udo bija viens no paraugiem smagajā mūzikā: gan kā “Accept” dziedātājs, gan vēlāk kā savas paša grupas «U.D.O.» līderis!”

“Red Partizan”

Serbu formācija “Red Partizan” ir jaunākais Manuela Mijalkovska (Manuel Mijalkovski) projekts. 2004.gadā viņš izveidoja melodiskā roka grupu “The Boyscout”, ar kuru iznākuši 3 albumi: “Blood Red Rose”, “My Route 66” un “We Were Kings”. Pēc pārciestām veselības problēmām, kuru laikā šķīrās viņa un daļas tā saukto draugu ceļi, Manuels nolemj, ka “The Boyscout” stils ir pārlieku mierīgs, lai izteiktu sakrājušos sāpi, tāpēc top “Red Partizan”. 

“Lai arī apbēdināts, sadusmots un pat sagrauts, esmu pietiekami stiprs izdzīvotājs,” komentē Manuels, “tāpēc visu savu sāpi un dusmas izliku dziesmās, kuru uzdevums ir sniegt cerību grūtā brīdī”.

Turpinās biļešu pārdošana “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Be the first to comment

Leave a Reply