Jau šovakar Bullet For My Valentine pirmo reizi Rīgā

Publicitātes Foto
Publicitātes Foto
Spread the love

Šovakar, 15.aprīlī, viena no šī gadsimta sekmīgākajām Lielbritānijas metālmūzikas apvienībām Bullet For My Valentine (turpmāk tekstā BFMV) pirmo reizi uzstāsies Rīgā, koncertzālē “Palladium”. Kā jau ziņots iepriekš, pirms BFMV uzstāsies itāļu alternatīvā hārdroka grupa Nereis.

BFMV koncertprogrammā iekļautas gan jaunākā albuma “Gravity” (2018) iezīmīgākās kompozīcijas Not Dead Yet, Letting You Go, Over It, Don’t Need You, gan grupas slavenākie hiti Tears Don’t Fall, 4 Words (To Choke Upon), Scream Aim Fire, Waking the Demon, Your Betrayal, No Way Out u.c.

BFMV ir viena no pazīstamākajām šī gadsimta metālkora grupām, kuras panākumu atslēga ir prasmīgs 80.gadu metāla un pankmūzikas enerģētikas sakausējums ar melodiskumu un drūmas lirikas piesātinātām kompozīcijām.

Nemaz neslēpjot, ka savā sākotnē viņi ietekmējušies no tādiem grandiem, kā Metallica, Slayer un Iron Maiden, velsiešu kvartets BFMV iemanījušies paplašināt metālmūzikas žanra robežas, piesaistot daudzveidīgu interesentu uzmanību.

Apvienības līderis Metjū Taks komentē jaunākā albuma “Gravity” virzienu: “Pēdējos 12 mēnešus esmu daudz domājis par vārda “mūsdienīgs” jēgu. Un man šķiet, ka šis ir mūsdienīgs ieraksts. Tas [vairs] nav “oldskūla”, “sirds uz piedurknes” ietekmēts. Mēs jau to esam darījuši, tāpēc, aiziet, virzāmies uz priekšu un padarām grupu interesantāku! Mēs vairs nevēlamies atsvešināties…” Izpārdoti koncerti Eiropā, ASV un dzimtajā Lielbritānijā liecina, ka BFMV dodas pareizā virzienā.

Savukārt grupas Nereis sākotne meklējama 2007.gadā Ziemeļitālijas pilsētā Trento, kur tai laikā ar nosaukumu “Black Star” puiši sāka uzstāties un gūt panākumus kā diezgan atzīta kaverversiju grupa. Laika gaitā ietekmējoties no tik dažādām apvienībām kā “Avenged Sevenfold”, “Bon Jovi”, “Trivium”, “Iron Maiden”, “Alice in Chains” un “Kings of Leon”, mūziķi pamazām sāka radīt savu oriģinālmateriālu, kas materializējās minialbumā “Burnin’ Game” (2012). No šī brīža grupu sāka aicināt piedalīties dažādos festivālos, piemēram Sun Valley Metal Fest.

2017.gadā grupa nomainīja nosaukumu pret patlaban zināmo “Nereis” un ķērās pie pilnīga jauna materiāla sacerēšanas. Rezultātā pagājušā gada jūnijā iznāk pilna apjoma albums “Turning Point”. Trīs singli Breaking Bad, Overdrive un Two Wolves piesaistījuši klausītāju vislielāko uzmanību.

Biļetes “Biļešu serviss” tīklā un pirms koncerta “Palladium” kasē.

Be the first to comment

Leave a Reply