Jar of Kings nodod klausītāju vērtējumam savu jaunāko singlu “Wildfire”

Līdz ar jauna gada iesākšanos muzikālā apvienība “Jar of Kings” nodod klausītāju ausīm savu jaunāko dziesmu “Wildfire”. Dziesma ir balstīta uz nezūdošām vērtībām – melodiskiem ģitāru “riffiem”, jaudīgu ritma sekciju kā arī spēcīgu roka vokālu. Dziesma ir enerģiska un arī tās galvenais motīvs ir iedrošināt cilvēkus izdzīvot ik dienu pienācīgi, noņemot visus rāmjus ap sevi. Dzīve ir pietiekoši īsa, lai cilvēki justos kā iesprosti ķēdēs un nemitīgi pārdzīvotu par visu apkārt notiekošo.

Dziesmas tapšanā ir piedalījušies visi grupas dalībnieki – Artis Apinis, Artūrs Patetko, Deniss Djakons, Jānis Drēģeris un Juris Šenbergs. Katra dalībnieka iesaiste radošajā procesā ir svarīgs elements, lai panāktu vēlamo noskaņu un skanējumu. Dziesmas “Wildfire” vārdu autors ir Jānis Drēģeris. Dziesma tika ierakstīta un apstrādāta mājas studijā pie ģitārista Arta.

“Wildfire”ir iespējams noklausīties ne tikai lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet dziesma ir arī izcīnījusi savu vietu starp 15 labākajām kompozīcijām “Supernova 2024” konkursa ietvaros, lai tālāk cīnītos par iespēju pārstāvēt Latviju lielajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijā.

Jar Of Kings radās apvienojoties diviem draugiem – Artim un Artūram. Abi kopā jau bija spēlējuši progressive metal apvienībā “Legacy ID” taču laikam ejot abu ceļi šķīrās. Pēc ilga pārtraukuma, 2021. gadā tomēr tika nolemts atgriezties pie muzikālās daiļrades. 2022. gadā tika izdots instrumentāls debijas albums “Momentum”, kas tika rakstīts un producēts turpat pie Arta studijā. Interesantākais fakts ir tas, ka albuma tapšana ir arī izgājusi cauri pandēmijai. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un iespējam, abi mākslinieki veiksmīgi spēja turpināt rakstīt materiālu attālinātā rēžīmā.

Ilgu laiku nepameta ideja, ka savai mūzikai varētu piesaistīt vokālu. Tika apsvērti daudz un dažādi varianti, tika uzrunāti vairāki mākslinieki, bet līdz prakstiskiem darbiem tā arī nekas netika novests. Kad tika uzrunāts Jānis Drēģeris, tad notikumi sāka ritēt pavisam citā gaitā un ar citu vērienu! Grupai nevilcinoties tika piesaistīts bundzinieks Juris Šenbergs ar ko kopā Artis jau bija spēlējis citā projektā. Debijas albumā kā viesis basģitārists uz vienu skaņdarbu tika piesaistīts Deniss Djakons. Arī Denisam ilgi nebija jādomā par pievienošanos “Jar Of Kings”. Beidzot “Jar Of Kings” ir pilnā sastāvā un gatavi atstāt savu pēdas nospiedumu mūsdienu mūzikas industrijā.

Be the first to comment

Leave a Reply