Jānis Irbe izdod otro studijas albumu “De ja vu” un aicina uz koncertu

Jānis Irbe ielūdz uz jaunā ieraksta prezentācijas koncertu Kultūras Namā “Atmoda”, 16. novembrī, plkst. 20:00. Būs CD un videoklipu prezentācijas.

Albuma mūzikas un teksta autors pamatā ir Jānis Irbe, izņēmumi ir dziesmas “Auto” (grupas “Zig-Zag” kaverversija) un “Dekorācija” (Jāņa Dubava muzika un teksts). Izņēmums ir arī dziesma “Kad tukši vārdi”, kuras pirmsākumi nāk no savlaik kopīga projekta ar Andri Rozebergu. Andris sarakstīja šīs dziesmas pirmo versiju, kurai nebija balss melodija un teksts. Jānis Irbe šo dziesmu vēlējās pabeigt un izveidoja jaunu aranžējumu, papildinot to vēl ar citām idejām, kā arī balss melodiju un tekstu, līdz nonāca pie albuma versijas.

Ieraksts pamatā veikts Jāņa Irbes studijā, kā arī ir dziesmas, kuras ierakstītas studijā “SKAN” Jāņa Dubava vadībā. Albumu miksējis un māsterējis Jānis Irbe (izņēmums ir 7. dziesma – miks / māsters – Jānis Dubvs). Albumu noklausīties var mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī iegādāties var tā fizisko CD formātu.

Izdots ir arī jauns video klips albuma dziesmai “Trīs gadus”, tā autors un galvenās lomas atveidotājs ir Krišjānis Pleiko. Video klipā apslēpts kāds tematisks simbols, kas vienos arī nākamos šī ieraksta video savā starpā.

Albuma noformējumu veidojis Raimonds Vindulis. Jānim šis noformējums uzreiz iekrita acīs, jo tas piestāvēja “De ja vu” tēmai. Noformējuma centru var iztēloties kā sasietu asinsvadu, kuram apkārt ir aplis – de ja vu, kas simbolizē atkārtošanos.

Be the first to comment

Leave a Reply