Jānis Drēģeris un Agris Siksna izdod albumu “Vilku Bars”

FOTO: Jānis Drēģeris (Publicitātes foto)
FOTO: Jānis Drēģeris (Publicitātes foto)
Spread the love

Apvienojoties diviem īsteniem hard rock cienītājiem Jānim Drēģerim (The Voice of Lithuania 2018 finālists) un Agrim Siksnai (ex.Huskvarn, The Mary Jane), tapis jaudīgs un daudzpusīgs albums “Vilku bars (Wolfpack)”.

Jaunizdotajā ierakstā ietvertas sulīgas roka balādes un dvēseli raujošo rifu metāla gabali. Katra dziesma tika rakstīta pa īstam, neģenerējot nekādas emocijas, viss notika pēc stila “true soul or rock`n`roll”. Jaunizdotajā albumā iekļautas 10 dziesmas, kurai katrai ir savs stāsts.

Dziesma “Cīņa vēl nav galā” ir veltīta Daugavpils dzīvās mūzikas klubam “Artilērijas pagrabi” par godu izcīnītai uzvarai pār zināmiem spiedieniem. Īpaši jāakcentē dziesmu “Krustceles”, kura noteikti jums atgādinās, ka viss ir iespējams, tik krustcelēs ir jāgriež vajadzīgajā virzienā. Saldās roka balādes “Uzplauka zieds”, “Divas sirdis”, “Last goodbye”, “Nightmare” un “Pagātnes vējā” ļaus austiņām nedaudz samirkt, līdz sāksiet atskaņot dziesmas “Vilku bars” un “Road rebel”. Tad arī sāksies īstā lielgabalu dārdoņa. Piesprādzējaties ciešāk un tik rāmāk pagriezienos, jo pēc tādu dziesmu klausīšanos jums noteikti pazudīs vēlēšanās spēlēties ar gumijas lellēm. Īpaša uzmanība dziesmai “Somebody is hunting our souls”, kurā iekļauti reāli dzīves notikumi. Tā ir veltīta viennozīmīgi sirsnīgam un patiesam čalim, kura dzīve aprāvās negaidīti un pārāk ātri. Tā nevajadzēja notikt. Lai šī dziesma nes tikai patīkamas jūtas un atmiņas, draugi un paziņas šo cilvēku neaizmirsīs nekad.

Pavisam drīz veidosies jauna un iespaidīga klasiskā roka grupa, kurā būs arī Jānis un Agris, un kura rādīs ko spēj dzīvajā, kas ir pavisam cits stāsts ar turpinājumu.  

– Albums ir pieejams tikai elektroniski Spotify, iTunes, Deezer u.c.

– Albumu ierakstīja: Jānis Drēģeris (vokāls, back vokāls, harmonika), Agris Siksna (ģitāras, bungas, taustiņi).

Be the first to comment

Leave a Reply