JĀNIS BUKUMS un “X Faktora” dalībnieks Reinis Liepa publicē kopdziesmu “Grēksūdze Nr. 2”

Grupa JĀNIS BUKUMS sadarbībā ar “X Faktora” dziedātāju Reini Liepu publicē kopdziesmu “Grēksūdze Nr. 2”, ziņo par grupas jaunumiem un topošo 4. albumu ar darba nosaukumu “Septītās Dienas Burvis”.

Dziesma “Grēksūdze Nr. 2” ir tapusi sadarbībā ar “X Faktora” favorītu – dziedātāju Reini Liepu.

Jānis Bukums: “Ar Reini Liepu bijām pazīstami jau ilgi pirms “X Faktora”. Man bija padomā pāraranžēt vienu dziesmu no grupas pirmā albuma duetā ar kādu dziedātāju, un sakrita, ka Reinis bija tas, kam šī dziesma ļoti piestāvēja pēc rakstura un tēla. Dziesma aizskar vairākas smagas un sāpīgas tēmas, un daļēji mūsu dzīvesstāsti sakrīt – tā ir mūsu nu jau kopīgā grēksūdze, tāpēc Reinis spēja ielikt savos vārdos atbilstošās emocijas un attieksmi.”

Dziesmai tapis arī liriku video, ko veidojis multimākslinieks Ēriks Saksons:

Grupa turpina darbu pie ceturtā albuma ar darba nosaukumu “Septītās Dienas Burvis”. Albumā paredzēts iekļaut vismaz 8 jaunas, līdz šim nedzirdētas dziesmas un daļa no tām jau ierakstīta sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”. Albumu paredzēts izdot līdz 2020. gada beigām.

Arī šo albumu ievadīs vairāki priekšvēstneši – singli un mūzikas video. “COVID-19 krīze mūsu plānus pārcēla vairākus mēnešus uz priekšu, bet arī pirms šī albuma prezentēšanas mēs vēl publicēsim vairākus mūzikas klipus. Svaigas vēsmas grupas skanējumā ievieš arī jaunais grupas ģitārists Gunārs Orlovskis, kā arī šobrīd varu pateikt, ka jauno dziesmu skanējums būs lecīgāks un izaicinošāks – arī šoreiz tas ir evolucionējis jaunā virzienā.”

Be the first to comment

Leave a Reply