JĀNIS BUKUMS publicē albumu un video “7. Dienas Burvis”

Grupa JĀNIS BUKUMS publicē jaunu albumu un mūzikas video ar nosaukumu “7. Dienas Burvis”, kas nāks klajā 25. novembrī.

“7. Dienas Burvis” ir grupas JĀNIS BUKUMS 4. albums, kas satur 6 kompozīcijas. Dziesmu skanējumu un vārdus ietekmējusi 2020. gada haotiskā enerģija un mirkļa sajūtas. Nestabilā laika iespaidu nospiedums atainots albuma tituldziesmas “7. Dienas Burvis” tekstā un mūzikas video – šogad kā nekad pasaule saņēmusi daudzus triecienus, un nav skaidrs, vai esam šo vēsturisko periodu jau pārdzīvojuši, vai tomēr gaidāmi vēl kādi pārsteigumi un nedienas. 

Dziesmas un mūzikas video centrālais tēls personificē sevī pasaules likstu sazvērestības teoriju iespaidā iedomāto cēloni un vaininieku. Albuma teksti pieskaras tādām tēmām kā vērtību skalas apvērsums krīzes apstākļos, pierastās kārtības nomaiņa pret avārijas stāvokli, cilvēku reakcijas un darbības nepierastajā vidē, attieksmes stāvokļi pret jauno kārtību, dažkārt zaudēto cīņu ar viltīgo ļaunumu un cerības staru nākotnē, tās nenoteiktību, un tieksmi to izzīlēt, sevis apmānīšanu un noliegumu cerībā ka pasaule mainīsies, ja to objektīvi nepieņemt, bet censties tai uzspiest savu egocentrisko klišeju.

Dziesmu vārdu autors ir Jānis Bukums, savukārt mūzikas komponēšanā šoreiz piedalījusies visa grupa, Jāni Bukumu ieskaitot – ģitāristi Arturs Liede un Gunārs Orlovskis, basģitārists Andrjus Jaņuns un bundzinieks Filips Batarags.

Albuma dziesmas “Kāda Jauka Diena” tapšanā roku pielicis arī DJ PM2THEAM (Dmitrijs Šaligins).

Albums ierakstīts sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”, vizuālā dizaina noformējuma autors – Gustavs Batarags. Albums izdots sadarbībā ar “LRMA Records” un tas būs pieejams arī ierobežota metiena CD formātā.

Be the first to comment

Leave a Reply