JĀNIM BUKUMAM jauns singls un video divās valodās

Grupa JĀNIS BUKUMS publicē jaunu singlu un video divās valodās “Parasts Stāsts Nr. 1” / “Ordinary Story No. 1”, kā arī ziņo par jaunā albuma “Septītās Dienas Burvis” tapšanas aktualitātēm.

“Parasts Stāsts Nr. 1” / “Ordinary Story No. 1” ir dziesma jaunās skaņās – dziesmas oriģinālversija publicēta līdz ar grupas 3. albuma “Neuzvarētais” iznākšanu 2018. gada nogalē. Tagad dziesma ieguvusi jaunu spēku un skanējumu, bez tam dziesma ierakstīta arī angliskā versijā, pie liriskās adaptācijas roku pielicis Arnolds Martins Kārklis.

Jānis Bukums: “Šai dziesmai pilnīgi organiski ‘atnāca’ jauna versija. Kad to rakstījām priekš konceptalbuma “Neuzvarētais”, tās veidols atbilda albuma stāstam, tomēr es jutu nepabeigtu šīs dziesmas potenciālu, kas tagad ir pilnībā realizēts. Korekcijas dzīvē ieviesa arī COVID krīze, tāpēc šī versija tiek publicēta ar novēlošanos. Toties šobrīd ar prieku varu pateikt, ka turpmākie grupas jaunumi būs saistīti ar topošo albumu “Septītās Dienas Burvis”.”

Dziesmu video autors – multimākslinieks Ēriks Saksons

Grupa neatlaidīgi turpina darbu pie sava ceturtā albuma “Septītās Dienas Burvis” – augusta sākumā ierakstītas vēl divas jaunas kompozīcijas sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”. Albumu paredzēts izdot 2020. gada rudenī.

Jānis Bukums: “Šajā albumā mūsu skanējums būs jaunā kvalitātē un veidolā. Sakritība vai nē, taču jaunā albuma dziesmas sāka iegūt konkrētu formu tieši līdz ar krīzes sākumu. Mēs šo haotisko enerģiju esam transformējuši caur sevi, un rezultāts būs dzirdams jau pavisam drīz.”

Be the first to comment

Leave a Reply