IVO FOMINS sniegs savu labāko dziesmu koncertu Ungurmalās

24.jūlijā atpūtas kompleksā “Ungurmalas” (Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads) ar īpašu, savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies liepājnieks, tautā iemīļotais dziedātājs Ivo Fomins.

Brīvdabas koncertā Fomins kopā ar pavadošo grupu skaistajā Ungura ezera krastā izpildīs savus lielākos hitus, tajā skaitā “Cilvēks”, “Nekas jau nebeidzas”, “Viņa raud”, “Dziesma par laimi” un daudzas citas. Koncerts ieskaņos rudenī gaidāmo Fomina jauno ierakstu albumu “Cilvēks”, kas nāks klajā pēc piecu gadu pārtraukuma.

Kā stāsta pats mūziķis: “Programma būs veidota īpaši šim saulrieta vakaram. Gaidīšu ikvienu no jums, lai dziedātu kopā visiem labi zināmās, sirsnīgās, smeldzīgās un roķīgās dziesmas!””

Ieeja pasākuma jau no 17:00, savukārt no 18:00 atpūtas kompleksa teritorijā tiks aizvadīts noskaņu pikniks labiekārtotās vietās. Ikvienam interesentam būs iespēja makšķerēt Ungura ezerā, doties laivu izbraucienā, izmēģināt supošanu un citas ūdens aktivitātes.

Pasākumā laipni gaidītas ir arī ģimenes ar bērniem, jo tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana un aktivitātes – piepūšamās atrakcijas, bungu ritmu darbnīca ar iespēju kāpt uz skatuves un citas iespējas draudzēties un spēlēties.

Fomina koncerts sāksies plkst. 21:00, savukārt, no plkst. 23:00 ballītes atmosfēru radīs DJ Roberts Lejasmeijers. Biļetes pieejamas www.aula.lv. Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas.

Be the first to comment

Leave a Reply