IRON MAIDEN uzsākuši Eiropas koncerttūri

Viena no visu laiku spēcīgākajām britu smagā metāla grupām Iron Maiden ar vērienīgu un ilgi gaidītu šovu svētdien Horvātijā atsāka 2018. gadā uzsākto “Legacy Of The Beast” koncerttūri, kura šovu dzirdēsim pirmo reizi arī pie mums jau nākamajā nedēļā, 2. jūnijā, Arēnā Rīga! Koncerta īpašie viesi – vācu gotiskā metāla grupa Lord of the Lost. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

“Mūsu fani gaida uguns šovu un liesmu metējus, un tieši to mēs arī viņiem sniegsim,” pirms koncerta intervijā atzina grupas vokālists Brūss Dikinsons. Svētdien, 22. maijā, pēc trīs gadu pārtraukuma grupa atgriezās uz skatuves, lai atsāktu iespaidīgu šova elementu piepildīto “Legacy Of The Beast” koncerttūri, kura pēc Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas tūres noslēguma tika pārtraukta 2019. gadā.

2018. gada aizsākto Iron Maiden “Legacy Of The Beast” koncertturneju gan fani, gan mediji novērtē kā ekstravagantāko un vizuāli satriecošāko grupas veikumu tās karjerā. Koncerti iesākas ar “Spitfire” lidmašīnas repliku, kas lido virs skatuves un virzās cauri divu stundu garam teatrālam ceļojumam, kurā nepārtraukti attīstās savstarpēji savienoti skatuves elementi kopā ar grupas slaveno “Edija” talismanu, pirotehniku ​​un specefektiem, tostarp musketēm un liesmu metējiem. “Legacy Of The Beast” tūrē izpārdoti lielākie stadioni, arēnas un festivālu šovi visā Eiropā un Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Centrālamerikā. Mūzikas kritiķi neskopojas ar slavinošām atsauksmēm koncertturnejas ietvaros:

Lai gan kopš koncertturnejas “Legacy Of The Beast” uzsākšanas 2018. gadā grupa ir izdevusi jaunu albumu, Iron Maiden ir atmetuši domu pilnībā pakļaut jauno tūri 2021. gadā izdotajam albumam “Senjutsu” un atskaņot plašākai publikai vien trīs jaunākā albuma singlus. Tādēļ jau nākamajā nedēļā grupa uz skatuves atdzīvinās savus leģendārākos hitus, papildinot tos ar saviem dzīvajiem priekšnesumiem raksturīgo vērienīgo šovu, kas pakļauts pirotehnikai un iespaidīgiem specefektiem, tostarp musketēm un liesmu metējiem.

Iespaidīgais un vizuāli satriecošais Iron Maiden koncertšovs jau nākamajā nedēļā, 2. jūnijā, Arēnā Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.

Be the first to comment

Leave a Reply