Indie rock apvienība “Frequent Mood” izdod debijas EP “Waves” un izziņo albuma prezentācijas koncertu

Grupas publicitātes foto
Grupas publicitātes foto

Grupa “Frequent Mood” plašākai sabiedrībai sevi pieteica šī gada maijā, kad klajā tika laists debijas singls “Layers”, kurš ir arī atrodams nupat izlaistajā albumā.

Debijas EP “Waves” ir iekļautas 5, indie rock mūzikas žanrā ieturētas, kompozīcijas, kurās tekstuāli grupa apspēlē dažādus dzīves līkločus, kuru dēļ ik pa laikam rodas vēlme ceļot atpakaļ pagātnē, bet, tai pat laikā, pamazām turpinot ceļu un iedvesmu uz augstākām virsotnēm. Albuma nosaukums tapa  asociatīvi albuma saturam meklējot dažādus nosaukumu variantus, no albuma nosaukuma “ Waves” diezgan skaidri savelkas paralēles gan ar dziesmu tekstiem, gan albuma “viļņaino” tapšanas procesu, gan arī ar grupas logo, kurā ir attēloti frekvenču viļņi.

Grupas “Frequent Mood” dalībnieku sastāvu veido : Kārlis Kalniņš , Kristaps Ciematnieks, Kaspars Eiduks, Reinis Sprindžs un Armīns Apeins. Kā viņi paši atzīst: “albuma tapšana ne pavisam nav vienkārša, it īpaši, ja daudzas lietas jādara pašiem un pirmo reizi, bet pirmā svarīgā pieredze gūta, tagad “āķis lūpā” – laiks jauniem izaicinājumiem un beidzot arī ilgi gaidītai koncertēšanai.”

Līdz ar albuma iznākšanu, grupa izziņo debijas EP “Waves” prezentācijas koncertu, kas notiks Latvijas 1. Rokkafejnīcā, šo piektdien – 21. septembrī, plkst. 23:00. Koncerta laikā uz vietas būs iespējams iegādāties albumu CD formātā.

Frequent Mood debijas EP “Waves” kopš šodienas ir iespējams noklausīties populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs kā arī bez maksas lejupielādēt grupas profilā vietnē Bandcamp.

Albuma ieraksts un pēcasptrāde tapusi sadarbībā ar Ģirtu Laumani (Lomix), Krišjāni Geidānu un Kasparu Ansonu.

Be the first to comment

Leave a Reply