Iedzīvotājus aicina piedalīties aptaujā par pasākumu apmeklēšanu ierobežojumu laikā

Latvijas Pasākumu Producentu asociācija (LaPPA) sagatavojusi aptauju par pasākumu apmeklēšanas tendencēm COVID-19 pandēmijas ierobežojumu laikā, un aicina to aizpildīt ikvienu, kurš ir apmeklējis dažāda veida pasākumus (tajā skaitā sporta un korporatīvos) pirms pandēmijas un plāno tos apmeklēt arī tagad, kad lēnām atsākas pasākumu norise.

Ikviens, kurš aizpildījis anketu, piedalās izlozē, kurā var laimēt ielūgumus uz dažādu organizatoru veidotiem pasākumiem.

Izlozes rezultāti 5. jūnijā tiks paziņoti facebook.com/LaPPApasakumi

Kopš šī gada 12. marta Latvijā ir spēkā ārkārtas stāvoklis, ko izraisīja vīrusa COVID-19 globālā izplatība pasaulē. Ārkārtas stāvokļa izsludināto ierobežojumu dēļ, rūpēs par Latvijas iedzīvotāju veselību un drošību, jebkāda pulcēšanās un pasākumu organizēšana bija aizliegta. Pasākumu organizatoriem nācās pārcelt vai atcelt šajā laikā plānotos pasākumus, pievienojoties tām nozarēm, kuras nokļuvušas dīkstāvē. Pamazām pulcēšanās un pasākumu rīkošanas ierobežojumi tiek mīkstināti vai pielāgoti jaunajai situācijai, piemēram, šobrīd ir atļauts organizēt pasākumus automašīnās, kuros var pulcēties vairāk par 25 cilvēkiem ar obligātu nosacījumu, ka pasākuma apmeklēšana notiek tikai automašīnās. Tiek organizēti arī nelieli pasākumi ar apmeklētību līdz 25 cilvēkiem, ievērojot visus drošības pasākumus – dezinfekciju, 2 metru distances ievērošanu u.c.. Lai arī kopumā situācija uzlabojas, runāt par to, ka un kad masu pasākumu industrija atgriezīsies pirmskrīzes stāvoklī un apjomā, ir krietni pāragri.

LaPPA vēlas noskaidrot kāda šobrīd ir attieksme un noskaņojums pasākumu apmeklētāju vidū – vai cilvēki būtu gatavi apmeklēt pasākumus, ņemot vērā ierobežojumus un kas motivētu viņus iegādāties pasākumu biļetes. Aptaujas mērķis ir izzināt un apkopot iedzīvotāju pašreizējās un tuvākās nākotnes vēlmes un iespējas apmeklēt pasākumus. 

Aptauja pieejama šeit: https://ej.uz/LaPPA-aptauja

Aptaujas aizpildīšana neaizņems vairāk par 7 minūtēm, visi aptaujas dati ir anonīmi un tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. 

Plānots, ka aptauja tiks atkārtota vasaras izskaņā un rudenī, kad pie labvēlīgiem situācijas apstākļiem, sagaidāma pakāpeniska pulcēšanās ierobežojumu atcelšana.

LaPPA dibināta 2010. gadā, apvienojoties Latvijas oriģinālpasākumu producentiem. Tās mērķi ir – informācijas un viedokļu apmaiņa, sabiedrības informēšana par nozares aktualitātēm un attīstības veicināšana, problēmjautājumu risināšana, sadarbība ar likumdevējiem reglamentējošu dokumentu izstrādē, kvalitātes un ētikas normu ieviešana u.c. jautājumi. Patlaban LaPPA biedru skaits sasniedzis 23 un būtībā asociācija apvieno visus būtiskākos publiskos un privātos kultūras, izklaides, sporta pasākumu rīkotājus.

Be the first to comment

Leave a Reply