HARTA izdod singlu un video “Rāmais prāts”

2015. gadā dibinātā apvienība, kuras sastāvā ir vokālists Kārlis Kalvišs, ģitāristi Toms Krēsliņš un Matīss Klaviniuss, basists Rolands Ignatjevs un bundzinieks Roberts Cešeiko, gadu pēc savas līdz šim veiksmīgākās dziesmas Atrunas izlaišanas piedāvā klausītājiem un skatītājiem vēl vienu jaudīgu darbu ar nosaukumu “Rāmais prāts”. 

“Gadās, ka otrs cilvēks nemaz nav tāds, kā mēs viņu savās galvās esam iedomājušies. Ko darīt, ja sirdi ir aizķēris paša galvā uzburts tēls?” 

Jaunā singla mūzikas autors ir grupas bundzinieks Roberts, vārdu autors Kārlis, dizaina autors Toms, bet producēšanas pienākumus uzņēmās Rolands un Matīss, kurš arī miksēja un māsterēja dziesmu savā mājas studijā. Bungu ieraksts veikts pie Kārļa Šteinmaņa “KS Records” telpās, Jelgavā. Klipu filmēja un montēja Artūrs Krūmiņš, meitenes tēlu attēlo Ieva Kuzma, bet par grimu parūpējās Gundega Bārzdaine. Ļoti paveicies, ka varam lielu daļu darba izdarīt paši, pieaicinot labus draugus, kas piesedz tukšās zonas,” uzskata grupa.

Dziesma pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos un citās vietnēs no 27. marta!

Grupa HARTA līdz šim izdevusi vairākus singlus, kā arī sešus videoklipus, kas skatāmi grupas YouTube kanālā, 2019. gadā apvienojot padarīto debijas albumā Timeline, koncertējusi Latvijā un Lietuvā, bet šogad vēl uz skatuves nav kāpusi. “Mēs vēlējāmies nedaudz piebremzēt ar koncertiem un pastrādāt pie jauna materiāla, jo secinājām, ka regulāri uzstājoties mums tas ne visai veiksmīgi izdodas,” stāsta Rolands. Tuvākie koncerti plānoti festivālos vasarā, informācija par jaunumiem atrodama grupas Facebook profilā.

Be the first to comment

Leave a Reply