Grupas Židrūns albuma “Židrūns kovārņu mazbērniem” prezentācijas koncerts

Rokgrupa “Židrūns” ir ierakstījusi jaunu oriģinālmūzikas albumu. Reizē ar albuma izdošanu arī albuma atvēršanas koncerts. Un vairāki pārsteigumi. Neparasta plate, neparasts alus un neparasta iesildošā grupa.

Tas notiks 30.oktobrī, Rīgā, peldošajā mākslas galerijā „Noass” (AB dambis 2), plkst. 19:00.

Vokāli instrumentālās mūzikas kvartetam, kas ar “Židrūna” nosaukumu darbojas kopš 2003.gada, šī pavasara notikumi, pārmaiņas sadzīvē un kultūras dzīvē devušas daudz iespaidu, lai paveiktu ko grupai neraksturīgu.

Lielā vīrusa atnākšana, traģisku skaitļu un pārsteidzošu ierobežojumu gūzma, līdzpilsoņu un grupas dalībnieku pārslēgšanās izolācijas režīmā 2020.gada pavasarī devusi “Židrūnam” aizrautīgas jaunrades posmu. Tad radīts vairums no deviņām dziesmām un kompozīcijām.

Vinila platē un digitālā veidolā gaidāmajam albumam dots nosaukums “Židrūns kovārņu mazbērniem”. To izdos mūzikas apgāds “I Love You Records”.

Pārsteigumi būs. Kā viens no tiem ir albuma fiziskais formāts.

„Židrūns kovārņu mazbērniem” vinilplate slēpj divus papildus skaņdarbus, kas nebūs pieejami mūzikas straumēšanas platformās. Tātad, lai savā īpašumā iegūtu pilnu albuma versiju ar visiem 11 skaņdarbien, būs jādodas uz koncertu, mūzikas ierakstu veikaliem vai jāiegādājas albums digitāli: https://zidruns.bandcamp.com/album/kov-r-u-mazb-rniem-idr-ns-to-the-grandkids-of-jackdaws

Ar klausītājiem klātienes koncertā grupa nav tikusies kopš 2019. gada decembra.

Sarežģītā epidemoloģiskā situācija valstī diktē citādus noteikumus ierastajiem, arī koncerta norisei – skatītāju zona atradīsies ārpusē, klausītāju un biļēšu skaits ļoti ierobežots. Grupa aicina koncerta apmeklētājus lietot sejas aizsegus, lai pasargātu sevi un apkārtējos.

Be the first to comment

Leave a Reply