Grupas “Mark In Red” debijas singls par slavu internetā un vientulību

Spread the love

Vienlaicīgi ar dziesmas „Faces and Waves” nonākšanu populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, „Mark In Red” laiž klajā ar lāzeri iededzināta teksta video, lai ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību uzdotu jautājumu par robežas esamību starp virtuālo un reālo pasauli, kur tūkstoš draugu un visa cita pieejamība onlainā var nozīmēt ilgu atvadīšanos no saules gaismas.

Mark In Red par savu dziesmu stāsta: „Jā, mēs zinām, ka paradoksālā kārtā šo dziesmu iespējams noklausīties tikai internetā. Tieši tur, mēs uzskatām, šie jautājumi ir visaktuālākie.”

Singls „Faces and Waves” ir pirmais signāls grupas debijas albumam, kuru plānots izdot nākama gada laikā. Savukārt gadu mijā grupu varēs sastapt dzīvajos koncertos

Rīgā un Limbažos, bet februārī Igaunijā. Visām aktualitātēm var sekot līdzi grupas lapā Facebook.

„Mark In Red” veido Modris Skaistkalns (mūzikas autors, producents un vokāls), Raitis Balandīns (ģitāra), Armands Pauls (basģitāra), Krišs Kāpostiņš (bungas).

Mark In Red (ex Moontalk) ir rokmūzikas grupa, kuru nodibinājis Modris Skaistkalns (komponists, mūzikas producents un vokālists).  Žanrs: modern rock, alternative rock.  2015. gada pavasarī grupa izdeva savu pirmo EP un video klipu dziesmai “I Hope I Blow Your Mind”. No 2015. gada līdz 2018. gadam Moontalk sniedza vairākus koncertus dažādās Latvijas vietās, tai skaitā piedalījās mūzikas festivālos “Positivus”, “SummerSound”, “Studentu Paradīze”, “Rock Up”. Tika sniegti vairāki elektriski un akustiski koncerti klubos, bāros un kafejnīcās. 2017. gads apstiprina pagrieziena punktu roka virzienā. 2018. gadā grupa strādāja pie jauna materiāla, kuru plānots izdot albuma formātā 2020. gadā. 2019. gada sākumā tiek nomainīts nosaukums no Moontalk uz Mark In Red piešķirot vairāk enerģijas un dinamikas grupas darbībā.

Be the first to comment

Leave a Reply