Grupai Catalepsia jauns albums latviešu valodā

Pašmāju pagrīdes rokmūzikas kvintets Catalepsia izdod jaunāko, pēc skaita trešo albumu “Pavisam”. Iesākts īsi pirms pandēmijas un beidzot pabeigts, latviešu valodā un ļoti dažādos,grupai iepriekš neraksturīgos mūzikas žanros izplūstošā skanējumā.

Albums tapis un briedis teju četrus gadus. Tā pirmās ieskaņas radās īsi pēc iepriekšējā albuma “Inheritance” izdošanas, kad iestājās pandēmija, mājsēdes un komandantstundas. Radošā procesa ietvaros notika arī cīņa ar iniciatīvas un iedvesmas trūkumu un noraidītu ideju rūgtumu, kā arī diskusijas par grupas likšanu uz pauzes, bet beigu beigās mīlestība pret mūziku uzvarēja, kā rezultātā radās „Pavisam”- 10 kompozīciju garadarbs ar deviņiem skaņdarbiem latviešu valodā un vienu instrumentālo.

Albums ierakstīts Valmierā, Kārļa Tones (Tesa, Grab) uzraudzībā un Rīgā, Emīla Jāņa Katinska vadībā. Albuma māsters – Džeims Plotkins (ASV)

 Gata Gruzinska izpildījumā tapis arī vizuālais kompanjons dziesmai „Dusa”

Pasākuma īpašie viesi būs tumšās mūzikas kolektīvs Pamirt, ar kuru Catalepsia dala mēģinājumu telpas un basistu, kā arī uztur ļoti draudzīgas attiecības. Pamirt drūmās un avangardiskās kompozīcijas lieliski papildinās vakara atmosfēru un priecēs klausītāju ausis. https://pamirt.bandcamp.com/album/mausoleum

Koncerts īpašs ar to, ka šī būs vienīgā reize, kad šo albumu grupa iecerējusi nospēlēt no vāka līdz vākam.

Pasākums mākslas centrā ”Noass” (AB Dambis 2), ieeja no 19:00, koncerta sākums 20:00 Biļetes iepriekšpārdošanā https://ticketshop.lv/lv/events/5964

Be the first to comment

Leave a Reply