Grupa “Undusted” izdod video “Lashed Into Circles”

Spread the love

Grupa “Undusted” izdod video “Lashed Into Circles”.

Video režisors Ruslans Fradkins, kurš arī iepriekš ir piedalījies lielu projektu tapšanā, tajā skaitā Krievijas un Holivudas filmu uzņemšanā un ir sadarbojies ar Netflix televīziju. -“Strādāt ar grupu nekad nav viegli. Jo vairāk cilvēku – jo vairāk viedokļu. Neskatoties uz to mēs uzreiz atradām kopīgu valodu un puiši pilnībā man uzticējās. Klips tika filmēts nenormālā tempā, tā bija liela spriedze priekš visiem, bet grupas dalībnieki atdevās par visiem simts,” – saka režisors. Video ir piesātināts ar mistiku un okultismu (maģiju), kas ļoti raksturo “Undusted” grupu.

Klipa pamatā ir slāvu eposs. Pēc apokaliptiskās cilts karaļa nāves, tauta vēlas viņu atgriezt pie dzīvības. Vecā šamaņa vadībā notiek asins stindzinoši rituāli – cilvēki dzer karaļa asinis, plēš un ēd viņa miesu un veic uguns upurēšanu.

Filmēšanas process izvērtās varenā notikumā. Filmēšanas laukumā bija liels cilvēku skaits, tika filmēti dzīvnieki un ainas uz ūdens – tas viss notika vienas nakts ietvaros. Kamera bez apstājas tika darbināta 14 stundas un komanda strādāja bez mitas. Pēc video sižeta pie mirušā karaļa miesas trīs nimfas veic burvestības. Meitenes ir basām kājām, tās ķermeņi ir atkailināti, tos knapi piesedz caurspīdīga tunika.

Nevar nepieminēt, ka filmēšanās nakts bija stindzinoši auksta, pat siltās jakās un zābakos visi pārsala līdz kaulam. “Piekrītot dalībai video klipa uzņemšanā, es līdz galam nesapratu cik neprātīga ideja mums būs jārealizē. Dziļa nakts, stindzinoši auksti, vējš, daudz nepazīstamu cilvēku. Tikai iedomājoties, ka filmēšanas laukumā man ir jābūt caurspīdīgā kleitā un basām kājām – manu ķermeni pārņem zosāda. Mēs ar meitenēm filmējoties centāmies uzvesties maksimāli pārliecinoši, lai neparādītu savas patiesās sajūtas,”- stāsta aktrise Kartna. Grupas “Undusted” vokālistam Igoram arī nācās pārsalt. Noslēdzošie kadri, kuros karalis atdzimst un iznāk no ūdens, tika uzņemti agrā rudens rītā.

Be the first to comment

Leave a Reply