Grupa THE ROZZ un Elfs piedāvā sākt “No Sākuma”

Alternatīvā rokgrupa “The Rozz” izdod savu pirmo videoklipu dziesmai “No Sākuma (Dod vēl)”, kas ir grupas pirmā dziesma latviešu valodā, kā arī pirmā sadarbība ar citiem mūziķiem.

Dziesma sevī ietver pozitīvu vēstījumu, kuru “The Rozz” un “Elfs” saista ar savu iekšējo konfliktu atrisināšanu, jaunu sākumu, piedošanā atstājot pagātni aiz muguras. Jaunā dziesma ir krasi atšķirīga no iepriekš grupas izdotajām dziesmām, ņemot vērā valodu un tematiku, kā arī kopējo skanējumu un žanru apvienošanu.

Vēlēdamies pēc iespējas spilgtāk atainot dziesmas būtību mūzikas videoklipā, grupa kopā ar video operatoru devās Rīgas ielās, iepazīstinot nejauši satiktus cilvēkus ar savu ideju, un iespēju piedalīties video tapšanā. “Mēs esam patīkami pārsteigti gan par cilvēku atsaucību, gan drosmi filmēties publiskajā telpā, nekautrējoties slēpt ne savas emocijas, ne labākos deju soļus,” ar humoru, par videoklipa norisi teic autori. Klipā piedalijās visdažādāko nozaru un profesiju pārstāvji, pat mūķene, fitnesa trenneris, tattoo mākslinieki un pavāri, lai vienotos mākslas un draudzības vārdā.

“Pasaule ir piesātināta ar netaisnībām un ignoranci, kas aizēno cilvēcību. Vēlamies, lai klausītāji spēj sadzirdēt dziesmas vēstījumu, un klips kalpotu kā pozitīvs atgādinājums/laika kapsula sirds siltumam, labsirdībai, un nesautīgām domām, un darbiem,” par dziesmu “No sākuma (Dod vēl)”  izsakās grupa “The Rozz”.

 “The Rozz” ir alternatīvā rokgrupa, kuras pašreizējo pamata sastāvu veido solists Toms Plasiņš, ģitārists Oskars Barsuks, bundzinieks Kārlis Gāle. Grupa aktīvi strādā pie sava debijas albuma, un  līdz šim ir izdevuši divus singlus–“Traveler” un “Monetary Days”.

 “Elfs” ir pašmāju hiphopa mākslinieks un studijas producents. Pazīstams kā solo izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Ir gaidāms arī “Elfa” pirmais solo albums, kura skanējums un stils ievērojami atšķirsies no visa, ko mūziķis radījis līdz šim.

Be the first to comment

Leave a Reply