Grupa THE ROZZ piedāvā skaņdarbu “Monetary Days”

Pašmāju alternatīvās mūzikas apvienība “The Rozz” pavasara sākumā publicē emocionālu un intīmu dziesmu “Monetary Days”, singlu no gaidāmā debijas albuma.

Grupas jaunākais veikums “Monetary Days” ved ceļojumā caur cilvēka emocijām, kā abstrakts stāsts par iekāri, pārdzīvojumiem un baudu, impulsiem un to sekām. Cik ļoti mēs alkstam aizliegtā un vēlamies ņemt nedodot pretim.

Grupa sākusi darbību 2018. gadā, apvienojoties puišiem ar dažādu muzikālo gaumi un pieredzi, bet kopīgu vīziju un mīlestību pret klasiskām vērtībām, kuras “The Rozz” izpauž savos gara darbos. Grupa veido indie mūzikas, roka, popa un blūza kokteili, kuru pamatā caurstrāvo savs unikāls skanējums. Dziesmā “Monetary Days” dominē blūza un “mellow” hip hop žanri, apvienojot jau ierastāku skanējumu ar mūsdienīgu mūziku, saldcērīgā un melanholiskā skaņdarbā.

Pašreizējo grupas sastāvu veido solists Toms Plasiņš, ģitārists Oskars Barsuks, bundzinieks Kārlis Gāle. Grupa aktīvi strādā pie sava debijas albuma un līdz šim ir izdevuši dziesmas “Traveler” un “No Sākuma (Dod Vēl)” , kura tapusi sadarbībā ar latvijā pazīstamu hip hop mākslinieku “Elfu”. Maijā gaidāms arī dziesmas videoklips.

Be the first to comment

Leave a Reply