Grupa the Missing izdod video “Gaidu Mājās”

Spread the love

Smiltenes rokgrupa the Missing, piedaloties Valteram Osim (Dziļi Violets), izdod savu otro mūzikas videoklipu un jaunāko dziesmu par cilvēka attiecību beigšanos – Gaidu Mājās.

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Kristaps Plotnieks. Dziesmas ierakstā piedalās – Kristaps Plotnieks (balss, ģitāra), Kristaps Purmalis (basģitāra, balss), Māris Rudzītis (bungas), Druvis Vērzemnieks (ģitāra) un Valters Osis (klavieres, balss). Videoklipa operators un editors – Nils Jaunsubrēns.

Īss komentārs no dziesmas autora Kristapa:”Izjūkot attiecībām, paliek tukšums, ko nevar aizpildīt, viss piedzīvotais un kopā sadarītais atmiņās uzvirmo no jauna un laika gaitā šo tukšumu aizpildīt neizdodas.”

the Missing ir izveidojusies jau tālajā 2002. gadā, bet atkal apvienojās 2016. gadā, pirmajā grupas pastāvēšanas laikā tā darbojās no 2002.-2006. gadam. Kopš atkal apvienošanās grupa ir divreiz sasniegusi mēneša grupas favorīta statusu Radio SWH raidījumā “Priekšnams”, ar dziesmām “Tēvu zemē ieradies” un “Dieva Sieva”, šai dziesmai 2017.gadā grupa izdeva arī savu pirmo videoklipu.

Milzīgu paldies grupa saka sev, Valteram un Nilam, jeb visiem cilvēkiem, kas piedalijās dziesmas un videklipa tapšanā.

Be the first to comment

Leave a Reply