Grupa ‘the eve’ izdod singlu un piesaka albumu

Grupa ‘the eve’ laidusi klajā dziesmu “Pustrijos Naktī Brīvības Ielā” no vasaras sākumā gaidāmā studijas albuma “Nākotnes Meitene”

Dziesma “Pustrijos Naktī Brīvības Ielā” ir grupas atgriešanās pie klausītājiem pēc 2019. gadā iznākušā EP “Tu Mana Vintage”. Teju divus gadus grupa pavadījusi koncertējot, taču pandēmijas spiesti devās uz ierakstu studiju un uzsāka darbu pie debijas albuma.

2018. gadā grupu “the eve” dibināja ģitārists un mūzikas producents Patriss Valdemārs ar domubiedriem – dziedātāju Evelinu Homčenko un bundzinieku Tomu Klikiču. 2020. gada vasaras koncertos grupai pievienojās basģitārists Kristers Dornis.

Dziesmas autors Patriss Valdemārs stāsta: “Dziesmas pavadījums muzikāli iedvesmots no astoņdesmito gadu latviešu disko mūzikas. Smagas bungas un bass kopā ar vienkāršām, bet ne mazāk interesantām ģitāras un taustiņu partijām ir šīs dziesmas atslēga.
Dziesmas teksts ir par meiteni – Nākotnes Meiteni, kas apmaldījusies laikā un telpā, meklē sev patvērumu mūsu laika izpriecās. Šo tekstu uzrakstīju mokoties pēc kādas vērienīgas nakts tepat Rīgā, kad tas vēl bija atļauts.”
Līdz ar dziesmas izdošanu grupa piesaka vasaras sākumā gaidāmo albumu “Nākotnes Meitene”.
Dziesmu producējis un ierakstījis Patriss Valdemārs. Dziesma ierakstīta grupas studijā “stabu iela records”. Dziesmas noformējumu ir veidojusi dizainere Aleks Rei. Fotogrāfe Monta Lū.
Dziesma pieejama mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, Apple Music, Deezer, u.c.

Dziesmas dalībnieki:
Evelina Homčenko (vokāls)
Patriss Valdemārs (vokāls, ģitāra, taustiņi)
Toms Klikičš (bungas)
Kristers Dornis (basģitāra)

Grupu ‘the eve’ 2018. gada vasarā dibināja ģitārists un mūzikas producents Patriss Valdemārs, apvienojoties ar dziedātāju Evelinu Homčenko un bundzinieku Tomu Klikiču.

  1. gada pavasarī ar dziesmu “Burbuļtējas” grupa triumfēja Rīgas Valsts 1. Ģimnāzijas organizētajā konkursā “Pirmā Plate”.
  2. gada vasarā notika grupas pirmā ievērojamā uzstāšanās, Kalnciema Kvartālā iesildot leģendāro grupu “Eolika”.
  3. gada decembrī grupa priecēja savus sekotājus ar pirmo EP “Tu Mana Vintage”.
  4. gadu grupa pavadīja koncertējot, taču pandēmijas spiesti koncertu sezonu noslēdza Rīgā, Ezīšfestā.
  5. gada decembrī grupa piedalījās LR5 organizētajā labdarības maratonā “Dod Pieci”.

Be the first to comment

Leave a Reply