Grupa “The Afternoon” atgriežas ar singlu, video un koncerttūri

Grupa "Afternoon" | Publicitātes foto
Grupa "Afternoon" | Publicitātes foto
Grupa "Afternoon" | Publicitātes foto
Grupa “Afternoon” | Publicitātes foto

Pēc četru gadu pārtraukuma uz skatuves atgriežas atraktīvā latviešu koledžroka apvienība “The Afternoon”, kura dosies nelielā tūrē pa Latvijas lielākajām pilsētām. Grupa sola īpaši atraktīvus koncertus, kuros spēlēs iepriekšējo gadu populārākās dziesmas, jaunas un vēl nedzirdētas dziesmas, kā arī dažus pasaules hītus savā skanējumā.

Dziesma „Internets” ir viena no grupas pirmajām dziesmām, kura koncertā pēdējo reizi izskanējusi 2011. gadā. Dziesmas pamataranžija palikusi nemainīga, saglabājot tā laika noskaņu. Vārdi gan nedaudz pamainīti, bet dziesmas vēstījums palicis tāds pats – mazāk sēdēt pie datora, spēlējot spēles un darot visādas muļķības. Šī tēma apspēlēta arī videoklipā, kura režisors ir grupas basģitāris Ivars Ozoliņš. Klipā, ar humora pieskaņu, atspoguļota kāda skolēna, „datornūģa” ikdiena skolā un no tā izrietošās sekas. Tehniski video veidots ar paņēmieniem, kādi tika izmantoti 21. gadsimta sākumā.

Iepriekšējā grupas tūrē no septiņiem koncertiem izdevās aizvadīt tikai četrus, divus no tiem Rīgā, bet pa vienam Saldū un Viļņā. Šogad grupa savā atgriešanās tūrē novembrī plāno sniegt trīs koncertus, solot tūri turpināt arī 2018. gadā.

  • 17. novembris, Baboon bar, Tukums;
  • 25. novembris, Paldies Latiņam, Rīga;
  • 29. novembris, ČBK, Jelgava.

“The Afternoon” kopā sanāca 2009. gada janvārī, kad brāļi Ozoliņi savu laimi izmēģināja LNT šovā “Latvijas Zelta Talanti”, aizdziedoties līdz finālam.

Pēc šova grupai pievienojās bungu meistars Māris un ar talantu apveltītais solo ģitārists Viljams. Līdz 2013. gadam grupa aizvadīja 116 koncertus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Līdz šim „The Afternoon” lielākais gods bija spēlēt Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvā 2010. 2013. gadā grupa savu darbību pārtrauca. Bet nu ir atgriezusies ar jaunām idejām un daudz lielāku enerģiju.

Be the first to comment

Leave a Reply