Grupa Tavas Māsas Nāsis publicē trešo albumu “Šķidrais” un mūzikas video dziesmai “Pepsis”

Pagājuši divi gadi kopš Nāsu iepriekšējā albuma un pa šo laiku gan grupas sastāvs, gan skanējums ir mainījušies. Šobrīd trio spēlē veseli seši mūziķi: Emīls Pops- vokāls, ģitāra; Pūķis- bungas, bekvokāls; Didzis Kikusts- ģitāra, bekvokāls; Melisa Votinova- bass; Makars Koļesņiks- trompete; Lashara- trombons. Iepriekš grupa ir sevi dēvējusi par “garāž-loha” trio, bet tagad ir diezgan grūti atrast kādu garāžu, kur tā varētu ietilpt.

Jobja citāts no pēdējā treka: “pieņem, ka tas ir smieklīgi”, raksturo visa albuma saturu . Skaņdarbos grupa mēģina ar nenopietniem, brīžiem jokainiem līdzekļiem runāt par nopietnām un visiem pazīstamām tēmām tādām kā atkarība no neveselīgas pārtikas, apģērba izvēle atbilstoši laikapstākļiem, nepareizi ēdiena ieradumi un problēmas, kuras tie var izraisīt u.t.t. “Šķidrais” ir kokteilis, kurā ietilpst žanri sākot ar pop-panku un ska dziesmās “Pepsis”, “4 Akordi UTPP”, “Dēlis”, turpinot ar disko un doom metālu dziesmā “Kas notika tramvajā, tas paliks tramvajā (feat. PODRUGA)” un beidzot ar džeszu un anekdoti.

Saistībā ar albuma publicēšanu, grupa izveidoja arī videoklipu dziesmai “Pepsis”. Video tiek parādīts, ka atkarību izraisīt var ne tikai apreibinošas vielas, bet arī cukuroti dzērieni. Esiet uzmanīgi!

Be the first to comment

Leave a Reply