Grupa TAVAS MĀSAS NĀSIS publicē pirmo singlu no topošā albuma

Grupa Tavas Māsas Nāsis ir sākusi darbus pie trešā albuma. Un kā ieskats jaunajā materiālā tiek publicēts singls “Antistriptīzs”. Kā arī singls satur bonusa dziesmu- jauno versiju jau iepriekš publicētajai “Metālists draugs”.

KLAUSIES: https://sistersnostrils.bandcamp.com/album/antistript-zs-singls

Kopš pagājušās grupas publikācijas grupas sastāvs piedzīvoja nelielas izmaiņas. Tagad šis ir, ja ne pasaulē, tad vismaz Baltijā lielākais trio, jo klāt nākuši vēl divi dalībnieki.  Grupai ir pievienojies trombonists Lauris, kas arī tagad ir atbildīgs par grupas skaņu, bundzinieks Pūķis, kas arī palīdz aurot mikrofonā, un basiste Rūķis, kas aktīvi palīdz ar dziesmu tekstiem. Bet Džonis, kas iepriekš spēlēja basu, tagad paņēma rokās ģitāru un Emīlam tagad ir vairāk iespēju čakarēties ar sintiņiem, tā dēļ elektronika šajās dziesmās ir manāmāka  vēl vairāk, nekā iepriekš.

Tavas Māsas Nāsis- grupa, kas nebaidās eksperimentēt ar žanru apvienošanu šoreiz dziesmā “Antistriptizs” ir apvienojusi žanrus sākot ar trap, turpinot ar regeju un beidzot ar smagiem ģitāru breikdauniem, kas raksturīgi visādiem ņūmetāliem. Šajā relīzē grupa ne tikai atdarina blekmetālistus uzkrāsojot seju, kā darīja to iepriekš, bet arī atrada savos plauktos noputējušos distoršan pedāļus un aizņēmās no metālistiem draugiem septiņstīgu ģitāru un iekļauj jau tiešām blekmetāla elementus.

Antistriptīzs ir dziesma par to, cik svarīgi mūsdienās ir vilkt drēbes, lai neslimotu. Tomēr pavasaris ārā, laiks ir ļoti mānīgs. Un dzerat tējas.

Ieraksts tapa Hodila Records un Emīla Omes dzīvoklī. Ierakstīja un miksēja Lauris. Māsterēja Žeņa Sičovs. Dziesma ir pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply