Grupa Sub Scriptum izdod singlu “Sweet Screens” ar krāsainu mūzikas videoklipu

Spread the love

Singls ‘’Sweet Screens’’ ir Sub Scriptum pirmā pieejamā dziesma angļu valodā. Tā stilistiski apvieno Indī mūziku ar modernu mūsdienu popmūzikas skanējumu.

Mūzikas videoklipa veidotājs kā arī producents ir Elvis Lācis. Dažādas krāsu noskaņas un ceļošanu laikā starp ABBA un Nirvana stilistiskajām iezīmēm palīdzēja  izveidot Liene Grīnberga.

Grupas viena no spilgtākajām rakstura īpašībām ir aprakstīt un vizualizēt 21.gs. modernā cilvēka domāšanas virzienus un paradumus. Kristers Rudzītis komentē: ‘’Ekrānos viss ir iespējams – kļūt par supervaroni, filmu zvaigzni vai rokmūziķi. Tikai daži klikšķi un tu esi tuvāk savam sapnim, kā arī tālāk no savas realitātes. Ar dziesmu mēs vēlējāmies aicināt cilvēkus skrienot līdzi ‘’krāsainajiem’’ ekrāniem pa ceļam nepazaudēt savu īsto es. ‘’

Singla ‘’Sweet Screens’’ producents: Kaspars Ansons. Vārdu autors: Elizabete Vētra/ Kristers Rudzītis. Mūzika: Sub Scriptum.

Grupa Sub Scriptum aktīvi koncertē vasaras sezonā, kā arī pavisam nesen ir izdots mini albums ‘’Mīlestības’’, kas apvieno četras brīnišķīgi skaistas un ellišķīgi sāpīgas  mīlestības, četros skaņu celiņos. Atliek tik noklausīties!

Sub Scriptum vasaras koncerti:

10.augusts ‘’Vaidavas Vasara 2023’’ Sub Scriptum & Carnival Youth (Valmiera), 12.augusts Festivāls ‘’Mīlestība’’ (Jelgava),  19.august ”Madonas Alus terases svētki”, 24.augusts ”Ukrainas Neatkarības Diena” (Rīga), 25.augusts ”Ezītis Miglā” ( Akustiski), 26.augusts ‘’Gypsy Camp’’ (Liepāja).

Be the first to comment

Leave a Reply