Grupa Street Conference izdod debijas EP “Quarter To Eleven”

X faktora atraktīvais “pašpuika” Reinis Liepa ar savu rokgrupu “Street Conference” nodod klausītaju vērtējumam savu pirmo mazalbumu (EP) ar nosaukumu “Quarter To Eleven”.

Reinis Liepa ar savu rokgrupu “Street Conference” šogad aktīvi darbojas par spīti visiem šķēršļiem. Lai arī grupa tikai plāno vēl sniegt savu pirmo prezentācijas koncertu, Reinis bieži sastopams spēlējam klubos un bāros.

Puiši jau paspējuši izdot divus radio singlus “Lai Naktīs” un “Pustumsā” un nu ir iznācis arī viņu pirmais mazalbums jeb EP ar nosaukumu “Quarter To Eleven” (latv. bez ceturkšņa vienpadsmit). Albumā iekļautas sešas kompozīcijas angļu valodā, divas pie tam sarakstītas jau daudzus gadus atpakaļ, bet pārējās ir jaunas, pavisam svaigas dziesmas, kas sevī ietver visu, kam mūziķi pēdējā gada laikā ir gājuši cauri.

Puiši lielu paldies vēlas pateikt Latvijas Rokmūzikas Asociācijai, Kārlim Šteinmanim no “KS Records”, LRMA  Records un kompānijai The Orchard, Annai Dzērvei par vizuālo noformējumu, Kristiānai Puķītei, Kristapam Fominam, Veltai Liepai un “Sirdstoņu” meitenēm, “Salons Mūzika”, Aigaram no “Plates.lv” un visiem pārējiem kas palīdzējuši ieraksta tapšanā un turpina palīdzēt tā izdošanā.

Dziesmas ir iespējams noklausīties Spotify un iTunes, kā arī ir pieejamas visās pārējās digitālajās platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply