Grupa “So Lucid Electric Feel” aicina uz pavasara koncertiem

FOTO: Signetta Bričeva

Mūsdienu psihedēliskā blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel” vēlas paātrināt pavasara tuvošanos un aicina uz šim gadalaikam atbilstoši enerģiskiem un jutekliskiem koncertiem, kas notiks gan Latvijā, gan Vācijā un Čehijā. Tuvākā uzstāšanās paredzēta 18. martā pulksten 22.00 kultūrvietā “Tallinas pagalms”.

Latvijā grupa drīzumā uzstāsies arī kultūras namā “Viktorija” Liepājā. Tur koncerts notiks 21. aprīlī. Vēl 14. aprīlī “So Lucid Electric Feel” kāps uz “Hafenbar Tegel” skatuves Berlīnē, bet 15. aprīlī muzicēs “Klub Famu” Prāgā.

Jaunajā koncertprogrammā grupa piedāvās dziesmas no abiem saviem albumiem – 2020. gadā klajā laistā “We’re All Connected” un pērn izdotā “Social Mindscream”, kas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” rokmūzikas kategorijā.

“So Lucid Electric Feel” turpina radīt arī jaunas, stilistiski daudzpusīgas dziesmas un koncertos ieplānots pirmatskaņot divus jaunus singlus – “Insane” un “Skyscraper of Sounds”. Ierakstītā veidā tie tiks izdoti vēlāk.

Grupa “So Lucid Electric Feel” dibināta 2015. gadā Siguldā un uzstājusies daudzās Baltijas koncertvietās un festivālos. Trio allaž bijis pamanāms pateicoties enerģiskajam un brīvi improvizētajam mūsdienu blūzroka skanējumam, kas katru koncertu pārvērš unikālā pieredzē. Tagad grupas sastāvā muzicē vokālists un ģitārists Uvis Gailis, basists Roberts Romanovs un bundzinieks Raitis Kalniņš.

Be the first to comment

Leave a Reply