Grupa SEVER izdod jaunu singlu un mūzikas video “Resistance”

Pašmāju alternatīvā roka / post – hardcore grupa SEVER  laidusi klajā mūzikas video jaunam singlam „Resistance”. Video filmēts studijas „TRE.LV” režisora Pāvela Trebukhina vadībā. Dziesma tika ierakstīta „AutumnHomeRec” (Andrey Mosolov), bet  apstrāde tika veikta Vācijā, studijā „Embark Audio” (Christoff Krysdove).

“Dziesma ir par to, ka nevajag kļūt par propagandas upuri. Vajag dzīvot un domāt ar savu prātu, nevajag ticēt visam, ko izplata masu informācijas līdzekļi  un  nevajag vērtēt cilvēkus tikai pēc tautības, ādas krāsas un valodas, kurā cilvēks runā. Mani personīgi satrauc tas, ka ir cilvēki, kas slikti pret mani izturas tikai dēļ tā kādā valodā es runāju, „ saka grupas vokālists Leo, kurš ir šīs dziesmas teksta autors.

Līdz šim grupa ir izlaidusi vienpadsmit mūzikas videoklipus , kuri ir saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes no klausītājiem un grupas faniem. Grupas auditorija turpina pieaugt. 2022. gada maijā grupa laida klajā savu debijas albumu “This Should Have Been a Better Place”, kurš šobrīd jau ir sasniedzis vairāk nekā 1 milijonu straumējumu vietnē Spotify.

Pavisam nesen, 27. maijā, grupa SEVER piedalījās konkursa „Wacken Metal Battle Latvia” finālā un izcīnīja iespēju pārstāvēt Latviju “Metal Battle 2023” konkursa starptautiskajā finālā Vācijā vienā no lielākajiem metālmūzikas festivāliem “Wacken Open Air 2023”.

Be the first to comment

Leave a Reply