Grupa Sever izdod jaunu singlu „Sandcastles”

Pēc neilgas pauzes, pašmāju alternatīvā roka grupa „Sever” laidusi klajā video klipu jaunajam singlam „Sandcastles”. Video klipu filmējusi studija „TRE.LV” režisora Pāvela Trebukhina vadībā, operātori – Viktorija Niklajeva un Sergejs Hudabašjans. Dziesmas apstrāde tika veikta Vācijā, studijā „Embark Audio” (Christof Krysdove).

Līdz šim grupa ir izlaidusi četrus mūzikas videoklipus – Sia dziesmas “The Greatest” cover versiju ,singlus “Hope” ,”Static Scream”, „Paper Plane” un teksta video singlam  „My Way Back Home”. Visi mūzikas videoklipi ir saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes no klausītājiem un grupas faniem.

Grupa ”Sever” dibināta 2016. gadā un tās sastāvā ir pieci perspektīvi un talantīgi mūziķi: Leonīds Koreņevskis (vokāls), Pavel Trebukhin (ģitāra), Iļja Peškovs (bass), Stanislavs Kobelevs (ģitāra), Jevģēnijs Bratuščenkovs (bungas). Katram no grupas daībniekiem ir vairāku gadu pieredze uz skatuves. Grupas muzikālo noskaņojumu un stilu nosaka tādi mūzikas žanri kā rock, post-rock, alternative un post-hardcore.

Šobrīd grupa „Sever” strādā pie debijas albuma, kuru grupa plāno izdot 2020. gada sākumā un kurā tiks ietvertas pilnīgi jaunas, iepriekš publikai neprezentētas dziesmas.

Be the first to comment

Leave a Reply