Grupa “Rīta Stienis” gatavojas izdot debijas albumu

Rīta Stienis - Boobieshooter/Šauj uz pupiem | Publicitātes attēls
Rīta Stienis - Boobieshooter/Šauj uz pupiem | Publicitātes attēls
Rīta Stienis - Boobieshooter/Šauj uz pupiem | Publicitātes attēls
Rīta Stienis – Boobieshooter/Šauj uz pupiem | Publicitātes attēls

Autors : Herberts Blumbergs

Latvijas un visas pasaules spilgtākais un vienīgais sportpunk orķestris Rīta Stienis pēc daudzu gadu darba studijā, beidzot šī gada rudenī izdos savu pirmo studijas albumu “Boobieshooter”, jeb “Šauj Uz Pupiem”.

Neskatoties uz to, ka albums vēl tikai iznāks, tas jau ir iemantojis vairākas balvas – kroga “Aptieka” gada balvā tika apbalvots kā gaidītākais albums gan 2013., gan 2014. gadā, bet turpmākajos divos gados šo unikālo balvu pārdēvēja mūsu vārdā – Rīta Stieņa balva par gaidītāko albumu, kur viena no laureātēm bija slavenā panku apvienība PND (visticamāk, ka šo titulu turpmāk pārņems tieši šis kolektīvs).

Šobrīd grupa gatavojas doties albuma prezentācijas promotūrē ar grandiozu atklāšanas koncertu 24. novembrī Jelgavas jaunajā „Balerijā”, 1. decembrī Rīgas centrā „Cafe Leningrad”, kas arī ir šī albuma morāls, gan finansiāls atbalstītājs, 2. decembrī Daugavpilī „Artilērijas pagrabos” uz kurieni tiks norīkots speciāls vilciena vagons un faniem būs iespēja kopā ar grupu doties 4 stundu piedzīvojumā ar dažādām izklaidēm un cienastiem (sīkāks info drīzumā www.leningrad.lv), 7. decembrī Āgenskalna lokālā Veldze, kas palīdzēja ar albuma dizaina tapšanu, un 9. decembrī noslēgums tūrei ar koncertu Liepājā rokklubā Fontaine Palace.

Pēc koncertiem balli līdz pirmajiem rīta transportiem turpinās, kāds no Rīta Stieņa dīdžejprojektiem – Visu laiku sliktākā mūzika ar DJ Herbe Panks un DJ Kozmens, vai Visu laiku labākais diskoduets Ritvars Š.

Šo gaidāmo koncertu sastāvs būs diezgan iespaidīgs, jo apvienosies esošie un bijušie grupas dalībnieki, kas nozīmē, ka uz skatuves vienlaicīgi atradīsies un muzicēs līdz pat 13 skaisti tērptu mūziķu sastāvs ar diviem ģitāristiem, četriem sitamo instrumentu lietpratējiem un četriem pūtējiem un čellistu grupas frontmena Kozmena vadībā.

Jaunais albums CD formātā ar digitālo kopiju par īpašu cenu būs pieejams visās koncertu norises vietās pasākuma laikā, bet digitāli jau no 24. novembra vietnē ritastienis.bandcamp.com, savukārt populārākajos straumēšanas servisos tikai no 2018. gada sākuma.

Be the first to comment

Leave a Reply