Grupa Quickstrike izdod otro singlu “Rebel Radio” no gaidāmā debijas albuma “None of a Kind”

FOTO: Klāvs Krūmiņš

Quickstrike” turpina savu debijas albuma singlu un video triloģiju, skatītājiem un klausītājiem piedāvājot otrā cēliena priekšnesumu – ātro un intensīvo “Rebel Radio”.

“Šī ir visātrākā dziesma, ko piedāvājam no “None of a Kind” albuma, un ir vienkāršs bezkompromisa pankroka skaņdarbs, īsumā sakot. “Rebel Radio” tika izveidots no gatavām lirikām, kurām pielikām klāt jau esošu ģitāras partiju, un ieguvām šo triecienveidīgo gala rezultātu. Dziesmas vārdi ir par saspringtajām nedēļām, kurās katra diena tika veltītas gatavojoties koncertam nogalē un paralēli rakstot savu debijas albumu, kā rezultātā šādas nedēļas bija daudzas. Tā ir arī viena no pēdējām dziesmām, kas tiek izpildīta koncertos, un pieprasa daudz intensitātes un enerģijas, tāpēc vienmēr ir gandarījums, kad ir izdevies to visu pasniegt publikai” kā ziņo pati grupa.
Realizēt grupas videoklipa ideju palīdzēja režisors Gunārs Porietis, un telpas, ekipējumu nodrošināt palīdzēja Nikolajs Lukins. Tas tika filmēts 2020. gada novembrī, “VR Audio” studijas telpās, Valmierā. Pēc grupas vārdiem: “Klipa ideja bija radiostacijas pārņemšana savā vadībā, lai paziņotu, ka “Quickstrike” ir ieradušies un pieteikuši sevi, ja nu kāds palaida garām “None of a Kind” singlu un video. Mēs turpinām savu pirms-albuma kampaņu, un ar otro singlu plānojam sasniegt vēl lielāku klausītāju apjomu.”

“Quickstrike” šogad noslēdza līgumu ar “Rockshots Records”, ar kuru sadarbību 2022. gada 11. februārī tiks izdots grupas debijas albums “None of a Kind”.

Be the first to comment

Leave a Reply