Grupa “Plastic Dummy” izdod video “It’s Shit // Eat Shit // Exit”

“Plastic Dummy” - “It’s Shit // Eat Shit // Exit” | Publicitātes foto
“Plastic Dummy” - “It’s Shit // Eat Shit // Exit” | Publicitātes foto
“Plastic Dummy” - “It’s Shit // Eat Shit // Exit” | Publicitātes foto
“Plastic Dummy” – “It’s Shit // Eat Shit // Exit” | Publicitātes foto

Grupa “Plastic Dummy” sestdien, 28. oktobrī ar skaļu koncertu Lokal House telpās, prezentēja videoklipu dziesmai “It’s Shit // Eat Shit // Exit”.

Mūzikas video autors un mākslinieks ir Raivo Balodis, kurš klipā ir savienojis VHS laikmeta estētiku ar digitālo mākslu. Skaņdarbs “It’s Shit // Eat Shit // Exit” ir iekļauts grupas debijas albumā “A Snare And A Trap”.

plasticdummy.bandcamp.com/releases

Dziesmas stāsts ir par cilvēku tendenci izolēties no realitātes, pielīpot pie mūsdienu ierīču ekrāniem, patērēt mums apkārt esošo mediju intelektuālos atkritumus un savu pelēko šūniņu barošanu ar nevajadzīgu virtuālo drazu ar tai sekojošajām ciešanām no informatīvajām paģirām, jo dzīvojot informācijas laikmetā, no tā visa vairs nav kur noslēpties.

Dziesmas “It’s Shit//Eat Shit//Exit” klipa veidošana prasīja ilgu laika periodu, taču vīzija visiem projektā iesaistītajiem bija viena – spilgti un vietējam mērogam neierasti attēlot dziesmā dzirdamo dumpinieciskumu.

“Kopā ar grupu Plastic Dummy nākam no vienas pilsētas, kas ir spēcīgs iemesls mūsu radoši saskanīgajai sadarbībai. Kad pirmoreiz izdzirdēju šo dziesmu, klipa noskaņa uzreiz vizualizējās manā galvā un norunājām ka šis būs tas gabals, kuram veidosim video. Mūsdienu cilvēks internetā ir spējīgs atrast tūkstošiem literāru darbu, skaistu gleznu un pasakainu filmu, taču tā vietā lielāko daļu laika pavada barojoties ar mēsliem. Tas nav nekas jauns, jo agrāk šo pašu funkciju pildīja arī televīzija. Lai nu kā ar šo video nevēlamies būt demagogi, jo kurš gan no mums šajā ziņā nav nevainīgs, vienkārši vēlējāmies nodot mūsu skatījumu par to, kas notiek mūsu smadzenēs pēc tam kad esam pamatīgi pārdozējuši lēta izklaidējošā satura devu”, tā par video izsakās tā autors Raivo Balodis.

Plastic Dummy ir ansamblis no Ogres, kas kopš tā dibināšanas 2015. gada martā, ir kļuvis par atpazīstamu Latvijas alternative skatuves vārdu. Grupas skanējumam raksturīgas trokšņainas ģitāras, ko papildina grandžā un pankrokā rūdīti ritmi, un ar ironiski teksti par sabiedrībā valdošajām dogmām.

Be the first to comment

Leave a Reply